Pasaulinės ligonių dienos proga būsimieji bendrosios praktikos slaugos ir kosmetologijos specialistai Kauno Panemunės socialinės globos namų gyventojus ir Kauno Panemunės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės pacientus džiugino dėmesiu bei išpildė netikėčiausias svajones.

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto bendrosios praktikos slaugos studentai jau devintus metus iš eilės organizuoja ir dalyvauja akcijoje „Ištiesk pagalbos ranką“, kurios tikslas – parodyti dėmesį sergantiems ir slaugomiems senoliams, palinkėti jiems stiprybės, sveikatos, vilties, ryžto ir pasitikėjimo. Šiemet senoliai džiuginti muzikiniais kūriniais, aromaterapijos ir kosmetologijos procedūromis, taip pat išpildyti slapčiausi ir netikėčiausi senelių norai, kuriuos dar savaitę prieš renginį studentams atskleidė senoliai.

„Visi pacientai skirtingi. Kartais seneliams tiesiog malonu pabendrauti, pasikalbėti. Gera žinoti, kad savo mažais darbais galime nešti gerumą“, – pasisemtomis geromis emocijomis dalijasi bendrosios praktikos slaugos studentės Viktorija, Beatričė ir Guostė.

Daugiau apie išpildytus senelių norus ir perspektyvas susijungti įvairių sričių specialistams, siekiant plėtoti holistinį požiūrį į sveikatą, skaitykite laikraštyje „Kauno diena“ publikuotame straipsnyje.