Šiandien organizacijos ieško kompetentingų, savo sritį išmanančių specialistų ir daug dėmesio skiria jų asmeninėms savybėms: norui nuolat mokytis, lankstumui, atsakomybei, kūrybiškumui, gebėjimui dirbti komandoje, konstruktyviai spręsti problemas ir bendradarbiauti. Šių savybių lavinimui susitelkia studentus ugdantys Kauno kolegijos dėstytojai ir akademinis personalas, nuolat tobulinantys ir pagal rinkos tendencijas bei poreikius adaptuojantys studijų programas.

Kauno kolegijoje studijų programos yra sudarytos taip, kad besimokantieji per studijų laikotarpį įgytų tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius. Inovatyvius technologinius produktus kuriančios ir palaikančios tarptautinės kompanijos „TransUnion Baltics“ Informacinių technologijų operacijų padalinio vadovė Radvilė Krušinskienė išskiria, kad pagrindinė vertė bendradarbiaujant su Kauno kolegija – kvalifikuoti, žingeidūs, jauni specialistai. „Kiek teko susidurti, į mūsų įmonę iš Kauno kolegijos studentai ateina trokštantys žinių, imlūs, pasiruošę dirbti jau nuo pirmosios dienos, ir svarbiausia – gebantys mokytis, trokštantys žinių. Į kiekvieną asmenį žiūrime atsakingai ir galiu teigti, kad mūsų tikslas – kiekvienam atėjusiam čia užtikrinti karjeros kelią mažiausiai keturiems metams“, – išskiria R. Krušinskienė.

Logistikos įmonės „BTL Group“ personalo vadovė Ingrida Pakštienė pastebi, kad imlūs studentai greitai įsilieja į darbo rinką ir kyla karjeros laiptais. „Ilgą laiką bendradarbiaudami su Kauno kolegija pastebėjome, kad dauguma studentų atsineša teisingą požiūrį į darbą ir nemenką žinių bagažą, kas dažnu atveju ir yra jų sėkmės paslaptis. Nemažas skaičius Kauno kolegijos studentų jau yra tapę mūsų komandos dalimi, dalis jų jau ir karjerą spėjo padaryti bei užimti vadovo poziciją“, – sako I. Pakštienė ir atskleidžia, kad bendradarbiavimas su Kauno kolegija leidžia pajusti, kaip įmonės veikla koreliuoja su aukštojo mokslo programomis, kurios yra neatsiejama verslo pasaulio dalis.

Daugiau skaitykite „Kauno dienoje“.