Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje jau prasidėjo stojamieji egzaminai. Jie kelia jaudulį net ir puikiai pasiruošusiems stojantiesiems. Kad jaudulio būtų mažiau, o pasitikėjimo savimi – daugiau, visus, besidominčius Fotografijos studijų programa, kviečiame į konsultacijas, kurios šiais metais, stojančiųjų patogumui, vyks dviem skirtingais formatais.

    • Birželio 29 d. 17 val. kviečiame apsilankyti Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje įsikūrusiose Fotografijos studijų programos kūrybinėse studijose (A. Mackevičiaus 27, Kaunas), kuriose būsite supažindinti su stojamųjų egzaminų užduotimis, vertinimo kriterijais, priemonėmis, kurias reikėtų turėti atvykstant laikyti stojamojo egzamino. O taip pat programos dėstytojai jums papasakos apie fotografijos studijas bei supažindins su profesionalia katedros technine baze.
    • Liepos 1 d. 14 val. kviečiame į nuotolines konsultacijas, kuriose taip pat bus pateikta visa aktuali ir svarbi informacija ketinantiems stoti į Fotografijos studijų programą.
    • Norintiems dalyvauti konsultacijose – būtina registracija el. paštu: svetlana.batura@go.kauko.lt (registruodamiesi, nurodykite, ar registruojatės į birželio 29 d., ar į liepos 1 d. vyksiančias konsultacijas). Kilus klausimams skambinkite tel. nr: 8 686 29049

Stojamieji egzaminai į Fotografijos studijų programą vyks liepos 7-9 d. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) ir Vilniaus dizaino kolegijoje (Kauno g. 34, Vilnius).

Video įraše kviečiame susipažinti su Fotografijos studijų programa, apie kurią pasakoja programos koordinatorė, fotomenininkė Svetlana Batura ir absolventai Lukas Bendinskas bei Sebastijonas Petkus. O šiame vaizdo įraše rasite visą Jums aktualią informaciją apie stojamuosius egzaminus.
Sebastijono Petkaus nuotr.