Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje balandžio 10 d. – birželio 19 d. organizuojami dailės dalykų kursai PIEŠIMAS + TAPYBA + KOMPOZICIJA skirti ne tik tiems, kurių tikslas yra pasiruošti stojamiesiems egzaminams į dizaino, vizualiojo meno ar architektūros specialybių studijas aukštosiose mokyklose, bet ir norintiems įgyti akademinių piešimo, tapybos, kompozicijos žinių.

Kursų PIEŠIMAS + TAPYBA + KOMPOZICIJA pradžia – balandžio 10 d. Paskaitos vyks Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos kūrybinėse studijose, esančiose A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas, šeštadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val., laikantis neformaliojo suaugusiųjų švietimo vykdymo COVID-19 prevencijos būtinų reikalavimų. Kursus ves ilgametę patirtį turintys, Lietuvos ir tarptautiniame meno lauke savo kūrybą pristatantys Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos dėstytojai.

Kursų kaina ir trukmė: pilnos apimties kursų trukmė 78 ak. val., vienos akademinės valandos kaina 4,5 Eur. Pasirinktinai galima lankyti atskirų dailės dalykų kursus. Į kursų kainą neįskaičiuotos naudojamos medžiagos. Pirmasis užsiėmimas (įžanginė paskaita) – nemokamas.

Kursų kaina: piešimas – 108 Eur, kompozicija – 108 Eur, tapyba – 108 Eur. Visą kainą už kursus prašome sumokėti iki balandžio 17 d. Taip pat sudaromos sąlygos mokėti dalimis:

  • iki balandžio 12 d. – 108 Eur;
  • iki gegužės 10 d. – 108 Eur;
  • iki birželio 10 d. – 108 Eur.

Įmokas už kursus prašome pervesti į Kauno kolegijos atsiskaitomąją sąskaitą banke „Swedbank“: LT28 7300 0100 0222 9776, pavedime nurodant – MUF MA dailės kursai.

Išklausius kursus, suteikiami įgytą kompetenciją liudijantys pažymėjimai, kuriuose nurodomos išklausytos paskaitos, kursų trukmė.

Kursų PIEŠIMAS + TAPYBA + KOMPOZICIJA tvarkaraštis

Registracija į kursus vykdoma iki balandžio 9 d. el. paštu: gita.mykolaityte@go.kauko.lt

Registruojantis nurodykite:

  • kursų dalyvio vardą, pavardę;
  • el. pašto adresą;
  • telefono numerį.

Dėl bendros informacijos kreipkitės: A. Mackevičiaus g. 27, tel.: (8-37) 32 28 19.