Šiame etape populiariausiomis išlieka Sveikatos mokslų bei Verslo ir viešosios vadybos krypčių grupės. Pagal pirmąjį prioritetą 2 Kauno kolegijoje vykdomos studijų programos – Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas bei Kineziterapija – yra tarp 10 populiariausių studijų programų kolegijų sektoriuje.
Tuo tarpu pagal bet kurį prioritetą net 4 Kauno kolegijoje vykdomos studijų programos – Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, Kineziterapija, Socialinis darbas ir Kosmetologija – atsidūrė tarp 10 populiariausių studijų programų kolegijų sektoriuje.

Kauno kolegijoje šiemet bus laukiami būsimieji studentai, pasirinkę ir trumpojo ciklo studijų programas – Sistemų administravimą bei Grafinių vartotojų sąsajų kūrimą.

Apie papildomo priėmimo pirmojo etapo rezultatus stojantieji bus informuoti rugpjūčio 16-ąją tiek informacinėje sistemoje, tiek elektroniniu paštu.

Primename, kad rugpjūčio 21–24 dienomis vyks papildomo priėmimo antrasis etapas. Po jo kvietimai studijuoti bus paskelbti rugpjūčio 28 dieną.