Šių metų birželio 16 d. suorganizuotas padėkos vakaras projekto „Hobbypro“ lektoriams. Projektas visus mokslo metus skatino bendravimą ir bendradarbiavimą tarp organizacijos darbuotojų, dalijantis sukaupta patirtimi, žiniomis, idėjomis ir pomėgiais.

„Hobbypro“ pradžioje, bendrų veiklų metu, buvo tikimąsi suburti darbuotojus smagiam ir turiningam laisvalaikio praleidimui, stiprinant vieną iš Kauno kolegijos vertybių – bendruomeniškumą. 

„Kiekvieną mėnesį surinkdavome beveik po 5 grupes, kurių dalyviai (10-15 žmonių) lankydavosi skirtinguose užsiėmimuose. Galima pasidžiaugti dideliu bendruomenės narių įsitraukimu, susidomėjimu ir noru pasidalinti savo pomėgiais su kitais. Žmonės tai darė neatlygintinai ir dalyviai visada likdavo patenkinti. Tikiu, kad šis projektas prisidėjo prie Kauno kolegijos bendruomeniškumo puoselėjimo“, – mintimis dalijosi projekto koordinatorius, Kauno kolegijos kultūrinės veiklos vadovas Eimantas Zaksas.

Susitikimų ir mokymų metu dalyviai buvo kviečiami į užsiėmimus, kuriuos vesdavo Kauno kolegijos dėstytojai ir administracijos darbuotojai.

„Hobbypro“ užsiėmimus stebėjau kiekvieną mėnesį, visos veiklos visuomet atrodė labai įdomios, prasmingos, skatinančios kūrybiškumą ir kūrybingumą. Todėl atradusi daugiau laiko tarp darbų, nusprendžiau savo kolegoms surengti du užsiėmimus, kuriuose jie patys galėtų tapti kūrėjais, atrasdami nuostabiausius pasaulio kvapus, nes aromaterapija domiuosi jau daugelį metų. Pirmojo užsiėmimo metu kolegos gamino sau unikalius asmeninius kvepalus su natūraliais augaliniais ir eteriniais aliejais. Antrojo užsiėmimo metu kolegos turėjo galimybę pasigaminti tris mėnesius išsilaikančius namų kvapus, kuriuos galėjo supilti į mano pačios rankomis gamintus stiklinius indelius“, – teigė užsiėmimo lektorė, Medicinos fakulteto dėstytoja Alina Liepinaitienė.

„Hobbypro“ projekto metu buvo galima susipažinti ir su kūrybinėmis tapybos dirbtuvėmis, pasimėgauti kūrybos procesu, per spalvas, faktūras išreikšti save, pajusti harmonijos jausmą, taip pat dalyviai išmoko atlikti savimasažą, pasigaminti kaklo vėrinius iš smulkių, natūralių akmenų karoliukų, susipažino su atpalaiduojančiomis garso sesijomis ir dar daugiau.

„Su nekantrumu laukiame naujų mokslo metų, kad galėtume vėl paskelbti registraciją į šį projektą ir susipažinti su dar daugiau Kauno kolegijos bendruomenės narių pomėgių“, – padėkos vakare akcentavo E. Zaksas.