Praėjusį Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezoną aukštosios mokyklos krepšininkai užbaigė pergalingais šūksniais – Kauno kolegija pateko į finalinį ketvertą ir tapo vienintele kolegija geriausiųjų dešimtuke. Kovingai nusiteikusi komanda vėl žengė į aikštę. Spalio 15-ąją, pirmadienį, startavo atsinaujinęs, į du skirtingus divizionus – „Vakarų“ ir „Rytų“ – suskirstytas XXI-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas, kurį vainikavo kolegijos krepšininkų pergalė, išplėšta iš Kauno technologijų universiteto (KTU) komandos rezultatu 76:74 (18:20, 11:17, 24:15, 23:22).

Nors KTU sportininkai trečiojo kėlinio pradžioje buvo susikrovę dviženklį pranašumą (40:29), jo išsaugoti nesugebėjo – Kauno kolegija dar trečiajame kėlinyje spėjo persverti rezultatą savo naudai (53:52). Vis didėjantis aukštosios mokyklos krepšininkų pranašumas įspraudė KTU komandą į kampą ir išsiveržti į priekį daugiau nesuteikė progos.

Tądien Kauno kolegijos komandą į pergalę vedė net 20 taškų surinkęs Mantas Košelis, 18 taškų pridėjęs Rytis Sasnauskas, 11 – Nojus Verbickas, 10 – Arnas Tilindė.

Kauno kolegijos komandos treneris Rolandas Rakutis po varžybų neslepia džiaugsmo: „Džiugina žaidėjų kovingumas ir atsidavimas. Vyrai kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro, dėl kiekvieno kamuolio ir pavyko laimėti.“ Paklaustas, kokie trenerio lūkesčiai, R. Rakutis atskleidžia, jog viską galima pasiekti tik nuoseklaus darbo dėka: „Toliau kantriai dirbsime ir darysime viską, kad būtume tarp keturių pajėgiausių LSKL ekipų“, – pabrėžė jis.

Daugiau skaitykite LSKL interneto svetainėje bei naujienų portale Delfi.lt.