Dinamiška ir greitai besikeičianti darbo rinka ieško jaunų talentų, kuriems svarbu profesinio tobulėjimo perspektyvos bei augimo galimybės verslo aplinkoje. Tačiau kaip likti pastebėtam darbdavio ir išsiskirti tarp kitų kandidatų?

Apklausos duomenimis, darbo paieškai kandidatai standartiškai naudoja tris kanalus: specializuotus karjeros portalus, socialinius tinklus ir įdarbinimo agentūras.

Virtualios paskaitos „Darbo paieška: kaip nepasiklysti?“ metu, „Europass“ konsultantas dr. Mindaugas Samuolaitis papasakos kokios yra 2023 metų darbo paieškos galimybės ir kaip jas išnaudoti savo profesinio kelio paieškoje.

Dalyvauti kviečiami visų studijų programų ir pakopų studentai!

Laikas ir data: 2023 m. balandžio 17 d. 14 val.

Paskaitos trukmė – 1 val.

Paskaitą organizuoja Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu, įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas vykdomas antrus metus, organizuojant temines paskaitas, praktines dirbtuves, konsultacijas bei darbo pokalbio simuliacijas jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.