Tarptautinės laimės dienos proga Kauno „Akropolis“ kartu su „Salto Agency“ kauniečiams ir miesto svečiams įteikė dovaną – instaliaciją „Taikos dronai“.  Vienas iš šios instaliacijos idėjos autorių – Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Dizaino studijų programos lektorius Kęstas Vaikšnoras.

Architektų Lino Tuleikio, Karolio Platakio ir K. Vaikšnoro „Taikos dronų“ idėją, kuria „Akropolio“ lankytojai skatinami nukreipti žvilgsnį į mūsų Žemės trapumą, į tai, kaip lengvai savo nerūpestingumu ir nevaldoma agresija mes galime sukelti grėsmę viskam, kas gyva, įgyvendino meninės floristikos kūrėja Aliūtė Funky Flower.

Instaliacija „Taikos dronai“ kalba apie meilę, kurios dabar reikia mūsų kaimynams, kurios trūksta mūsų kasdienybėje, be kurios negalime būti laimingi. Nelikime tik abejingais stebėtojais – padėkime užpultiems, palaikykime nualintus, o savo laime dalinkimės su kitais.

Instaliaciją „Taikos dronai“ iki balandžio 2 dienos galima pamatyti Kauno „Akropolyje“, I-ame aukšte (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas).

Organizatorių nuotr.

Parengta pagal „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ inf.