KTU „Startup Space“ kartu su partneriais iš Lietuvos ir Latvijos startuoja su tarptautiniu projektu „Reinvent. Creazone“. Pagrindinis šio projekto tikslas – apjungti šiuolaikiškas verslo idėjas su tradicinių industrijų verslo modeliais. Projekte dalyvauti kviečiami 18–25 metų amžiaus jaunuoliai, turintys verslo idėją ir norintys ją įgyvendinti, taip pat tradicinių verslų atstovai, siekiantys keisti kasdienę pardavimų praktiką ir ją pritaikyti prie šių dienų vartotojų poreikių, bei mentoriai, kurie ne tik įgis praktinių žinių ir įgūdžių specialiai jiems skirtuose mokymuose, bet ir lydės dalyvius viso projekto metu. Būtina registracija!

Anot „Reinvent. Creazone“ organizatorių, 2013 metais sėkmingai įgyvendintas renginys, kurio metu patyrę lektoriai ir mentoriai padėjo studentams žengti pirmuosius žingsnius link verslumo ir kūrybiškumo, sugrįžta atsinaujinęs. Naujasis „Reinvent. Creazone“ apima ne tik Lietuvos teritoriją, bet yra tarptautinis ir bus vykdomas kartu su Latvijos pasienio regionais. Mokymų ciklas, sudarytas iš penkių etapų, yra vienas iš kertinių „Reinvent. Creazone“ akmenų, kuris projekto dalyviams padės įgyti „minkštųjų gebėjimų” pagrindą ir atvers kelią į nuosavo verslo pradžią.

Projekto ekspertai – šių dienų profesionalai, padedantys optimizuoti verslo įmonių procesus. Jie 8 grupėms ves net šešis 8 akademinių valandų mokymus šiomis temomis: kūrybiškumas, verslo idėjos pristatymas, viešasis kalbėjimas, streso valdymas, laiko planavimas, verslo modelio validavimas, verslo idėjos vystymas.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“.

Projekto dalyviai gali registruotis iki spalio 14 dienos

Dalyvių skaičius ribotas!