Jau antrus metus, puoselėdamas subrandintą idėją, Kauno kolegijos Verslo fakultetas kviečia absolventus sugrįžti į savo Alma Mater – šį kartą balandžio 20 d. (ketvirtadienį), 15 val. Kauno kolegijos kieme (Pramonės pr. 20) vyks absolventams skirtų sakurų sodinimas.

Socialinių partnerių ir organizatorių dėka praėjusį pavasarį aukštosios mokyklos kieme kartu su absolventais buvo pasodinta 11 medelių, o šiais metais ugdant naują tradiciją, medelių bus dar daugiau – iš viso pasodinsime 21 medelį!

Verslo fakulteto absolventas Jonas Jačiunskis džiaugiasi pirmaisiais metais galėjęs dalyvauti sakurų medelių sodinime ir kviečia kitus tęsti tradiciją, prisijungiant prie sodinimo. „Man labai patinka tradicijos, nes tai suburia žmones. O ši tradicija gimusi dar visai neseniai, po pirmojo Didžiojo Verslo fakulteto Alumni susitikimo, įgauna formą ir tęstinumą. Gerbiu ir myliu Kauno kolegiją, ne tik dėl žinių ir praktikos, bet dėl žmonių su kuriais šioje mokslo įstaigoje augau kartu. Tad raginu ir kviečiu draugus, grupiokus, kursiokus, KK SA narius, dėstytojus, kolegas į šį susitikimą ne tik sodinti medelių, bet ir pabūti, pasijuokti bei tęsti tradiciją.”

Sakurų medžių alėją, kaip bendrystės simbolį bendru balsavimu visų laikų fakulteto Absolventai išrinko patys prieš dvejus metus vykusiose „VF grupiokų dūzgėse“, o pradžią iniciatyvai atsirasti suteikė socialiniai partneriai – audito, apskaitos, teisės, mokesčių ir finansų konsultacijų įmonė UAB „Grant Thornton Baltic“, atidarydama alumnų fondą.

„Pirmaisiais Verslo fakulteto alumnų fondo steigėjais tapome neatsitiktinai. Jau daugybę metų „Grant Thornton Baltic“ ir Kauno kolegiją sieja glaudus ryšys. Taigi, malonu prisidėti ne tik profesinėmis žiniomis, sukaupta patirtimi ar siūlomomis praktikos pozicijomis, bet ir aplinkos gerinimu“, – džiaugiasi viena iš Grant Thornton Baltic įmonės įkūrėjų ir ilgametė kolegijos dėstytoja Alma Ziziliauskienė, linkėdama, kad žydintis sakurų sodas viliotų ne tik absolventus, bet ir įkvėptų studentus veržlioms idėjoms ir paskatintų kurti ne tik sau, bet ir visai visuomenei.

Kviečiame visą Kauno kolegijos bendruomenę dalyvauti sakurų sodinime!