Gegužės 9 d. Kauno kolegijoje vyks Verslo fakulteto organizuojama kasmetinė mokslinė-praktinė konferencija Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2024. Organizuojant konferenciją siekiama studentų, dėstytojų ir verslo įmonių atstovų bendradarbiavimo, atliekant taikomuosius tyrimus, dalyvaujant diskusijose vadybos, ekonomikos, teisės, komunikacijos ir kitais akademinei bendruomenei aktualiais klausimais.

Šiais metais plenarinio posėdžio metu konferencijos dalyviai išgirs „Nextury Group“ įkūrėjo ir pirmininko Ilja Laurs pranešimą „Future Investments: AI-Generated Tools for Successful Investing“. Taip pat pranešimą skaitys ESTG profesorius ir tyrėjas, kompiuterių ir tinklų saugumo programos direktorius ESTG João Paulo Ferreira de Magalhães, tema „Using AI in the teaching-learning process: A practical approach“. Klimato ir aplinkosaugos žurnalistė, Europos Sąjungos klimato pakto ambasadorė Rugilė Matusevičiūtė supažindins su žaliojo smegenų plovimo konceptu ir augančiomis grėsmėmis. Rugilė pasidalins patarimais, kaip priimti logiškus sprendimus tvarumo srityje ir būti sąmoningu vartotoju.

Mokslinės-praktinės konferencijos „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2024“ svarbiausios datos:

  • Registracija (skaitantiems pranešimus ir / ar norintiems pateikti straipsnius) vyks iki 2024 m. balandžio 25 d.
  • Pranešimai teikiami iki 2024 m. gegužės 2 d. Power Point arba kitu su konferencijos organizatoriais suderintu formatu.
  • Straipsniai priimami iki 2024 m. gegužės 9 d.

Registracija vykdoma ir straipsniai / pranešimai teikiami konferencijos svetainėje.