Jau šį antradienį, balandžio 17 d., Kauno kolegijoje vyks Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuojama kasmetinė konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2018“, skatinanti studentus įsitraukti į mokslinę–praktinę veiklą ir pristatyti savo atliekamus tyrimus.

Konferencijos metu į verslo aktualijas bus žvelgiama akademinio jaunimo, būsimųjų specialistų, akimis: studentai pristatys savo tyrimus, atradimus ir idėjas bei susirinkusiuosius pakvies diskutuoti ekonomikos, vadybos, teisės ir kitais svarbiais klausimais.

Šiais metais į diskusiją apie tai, kas aktualu verslui, įsitrauks ir savo srities specialistai: UAB „Hegelmann Transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas bei Mykolo Romerio universiteto ir Kauno kolegijos lektorė Gintarė Gulevičiūtė.

Konferencijos dieną, studentai palies platų spektrą aktualiausių temų: klientų poreikių tenkinimą kintančioje verslo aplinkoje, paslaugų verslo inovatyvius sprendimus, šiuolaikinę teisę šimtmečio patirties perspektyvoje, logistikos procesų valdymo aktualijas, turizmo bei laisvalaikio paslaugų vystymo perspektyvas, verslo iššūkius bei galimybes šalies ekonomikos kontekste.

Pagal tyrimų kryptį ir tematiką, darbas vyks trijose sekcijose: į verslo aktualijas bus gilinamasi būsimųjų vadybos, apskaitos ir finansų bei teisės  specialistų požiūriu.

Kviečiame dalyvauti!