Artėjant vienai didžiausių pavasario švenčių – šv. Velykoms, jau daugiau nei 7 metus veikiantis Kauno kolegijos alumnų klubas vėl subūrė absolventus. Į kūrybines dirbtuves, vykusias balandžio 7 d., alumnai rinkosi su antrosiomis pusėmis bei vaikais ir vakarą skyrė verbų gamybai bei velykinių kiaušinių dekoravimui.

Apie verbas, jų reikšmę ir pynimo specifiką pasakojo Kauno kolegijos absolventė Simona Grigonytė. Prie kūrybinių dirbtuvių veiklų įgyvendinimo taip pat prisidėjo Menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos katedros studentės – Goda Gedminaitė, Neirūna Dormantaitė – besirūpinusios mažųjų renginio dalyvių užimtumu.

Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos absolventė Deimantė Vaičiulytė sako, jog absolventus įtraukti į kolegijos veiklas išties svarbu – tai stiprina tiek pačių alumnų tarpusavio ryšius, tiek ryšius su aukštąja mokykla, jos bendruomene.

„Manau, kad svarbu įtraukti alumnus į kolegijos veiklas, nes dauguma baigusiųjų studijas neturi galimybės susitikti su buvusiais grupės ar kurso draugais. Taip pat labai smagu prisiminti studijų laikus, kai tekdavo dalyvauti studentų atstovybės organizuojamuose renginiuose, kurie iš esmės panašūs į dabar organizuojamus renginius alumnams. Tikiu, kad kiekvienam alumnui patinka dalyvauti įvairiose veiklose, kurios pritraukia buvusius kolegijos studentus ir jie turi galimybę sužinoti, kas vyksta kolegijoje“, – mintimis dalijasi D. Vaičiulytė.

Absolventė atskleidžia, jog pati stengiasi aktyviai įsitraukti į alumnams skirtus renginius, kadangi nenori prarasti ryšio su buvusiais grupės ir kurso draugais, o tokie renginiai – puiki erdvė šiems ryšiams palaikyti ir plėtoti. 

„Alumnams organizuojamuose renginiuose stengiuosi sudalyvauti visuomet. Pavyzdžiui, dalyvavau kalėdinėse ir velykinėse kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu pasigaminome šventiniam laikotarpiui tinkamas dekoracijas. Šių dirbtuvių metu taip pat turėjau galimybę pabendrauti su buvusiais grupės ir kurso draugais, sužinoti, kaip jiems sekasi bei susipažinti su anksčiau studijas baigusiais absolventais ir taip užmegzti naujas pažintis“, – pasakoja D. Vaičiulytė. Buvusi studentė atskleidžia, kad studijų metu aktyviai dalyvavo studentų atstovybės organizuojamuose renginiuose ir tai paskatino ją prisijungti prie alumnų klubo.

„Man patiko idėja, kad po studijų yra galimybė ir toliau priklausyti kolegijos bendruomenei, prisijungti prie įvairių veiklų, kadangi dar bestudijuojant visada stengiausi dalyvauti visuose renginiuose. Prisijungimas prie Kauno kolegijos alumnų klubo buvo tarsi nauja pradžia ir galimybė sugrįžti į kolegiją“, – pasakoja D. Vaičiulytė.

Kauno kolegijos absolventus, kurie dar nėra prisijungę prie alumnų klubo, kviečiame tai padaryti užpildžius šią registracijos anketą.