Rudenį baigėsi visą vasarą vykęs tarptautinis projektas „Universitetų vasaros iššūkis“, paskatinęs aštuoniolika besivaržančiųjų aukštųjų mokyklų šiltąjį metų laiką praleisti sportiškai, taip gerinant fizinę, psichologinę ir socialinę sveikatą. Kauno kolegija tarp dalyvavusiųjų išsiskyrė kaip itin aktyvi – pateko į geriausiųjų penketuką ir užėmė ketvirtą vietą.

Dalyviai projekto platformoje fiksavo savo fizinį aktyvumą, taip uždirbdami taškus savo aukštajai mokyklai. Kauno kolegija surinko beveik 15 000 aktyvumo taškų. Tarp kolegijos komandų, formuotų pagal mėgstamiausią muzikos stilių, aktyviausi buvo „Popso fanai“ ir „Electro dance music“ atstovai, o trečioje vietoje liko „Ištikimieji rokui“.

Kaip teigia buvęs Kauno kolegijos Sporto centro vadovas dr. Andrius Brusokas, „Universitetų vasaros iššūkis 2018“ birželį vykusiame projekto pristatomajame renginyje prasidėjo gana vangiai, tačiau Kauno kolegijos akademinė bendruomenė įsibėgėjo jau įpusėjus pirmajam vasaros mėnesiui. „Džiugu, kad aktyviai vasarą praleisti ir tai fiksuoti pasiryžo daug Kauno kolegijos studentų, dėstytojų, administracijos ir kitų darbuotojų. Kolegija šiame projekte dalyvavo pirmąkart, bet mūsų, naujokų, entuziazmas leido pasiekti puikius rezultatus“, –  džiaugiasi ir dalyvius sveikina Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas dr. A. Brusokas.

Linksmose varžytuvėse pirmoji vieta tarp visų aukštųjų mokyklų atiteko Lietuvos sporto universiteto bendruomenei, antroji – pirmąkart projekte dalyvavusiai Wingate koledžo bendruomenei, o trečioji – Vilniaus Gedimino technikos universitetui.

Visų dalyvavusiųjų rezultatai džiugina: anot projekto organizatorių, žaidynių dalyviai užregistravo vidutiniškai po 33 minutes fiziškai aktyvaus laiko – tai atitinka sveikatos specialistų rekomendacijas praleisti bent 30 min. per dieną fiziškai aktyviai.

Daugiau apie „Universitetų vasaros iššūkio 2018“ dalyvius ir jų rezultatus galima sužinoti čia.