Kauno kolegija savo bendruomenės narius ir miestiečius gruodžio 8 dieną (Pramonės pr. 20, Kaunas) kviečia užsukti į Kalėdų labdaros mugę „Baltojo angelo diena“ ir įsigyti originalių meno dirbinių.

Labdaros mugėje pirkėjai ras daiktų, kurių nėra prekybos centrų lentynose – rankų darbo medžio drožinių, papuošalų, keramikos dirbinių, dekoratyvinių paveikslų iš veltinio, šilko ir kitokios technikos. Saldumynų mėgėjai galės paskanauti šviežiais naminiais kepiniais.

Nuo 2005 m. organizuojamoje mugėje meno kūrinius pardavinėja Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dėstytojai ir studentai, o konditerijos gaminius – Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto maisto ruošimo specialistai. Sveikatingumo ir grožio iniciatyvomis prisideda Medicinos fakultetas, administracijos darbuotojai.

Kauno kolegijos darbuotojų Profesinės sąjungos pirmininkė Vitalija Skėruvienė, kuri yra pagrindinė šios labdaros mugės organizatorė, akcentuoja, jog mugės metu surinktos lėšos, kaip ir kasmet, planuojamos paaukoti stokojantiems paramos ir pagalbos Kauno kolegijos studijuojantiesiems bei dirbantiesiems.

Kalėdų labdaros mugė „Baltasis angelas“
12.00  – 15 val. val. mugės atidarymas ir prekyba
(I a. fojė, Pramonės pr. 20, Kaunas)