Kauno kolegijos bendruomenė kasmet gali didžiuotis savo studentais, kurie, atstovaudami įvairias sporto šakas, demonstruoja įspūdingus pasiekimus bei iškovoja prizines vietas. Šie metai ne išimtis ir po neseniai nuskambėjusio kolegijos krepšininkų triumfo ir iškovoto kelialapio į Lietuvos studentų krepšinio lygos pusfinalį, kiti studentai toliau stebina aukštais rezultatais, pergalėmis. Šį kartą Kauno kolegijos vaikinų ir merginų tinklinio komandos Lietuvos kolegijų žaidynėse pelnė prizines vietas bei sidabro ir aukso medalius.

Šių metų kovo 27 dieną Kauno kolegijos sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų A grupės vaikinų tinklinio finalinės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos valstybinė bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos. Kauno kolegijos tinklinio komandų žaidėjai, iškovoję pergales prieš Klaipėdos valstybinę bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijas, ir tik nusileidę Vilniaus kolegijos tinklininkams, iškovojo garbingą II-ąją vietą.

Balandžio 4 dieną Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko tinklininkių merginų finalinės varžybos. Jose rungėsi komandos iš Klaipėdos valstybinės, Šiaulių valstybinės, Vilniaus ir Kauno kolegijų. Mūsų kolegijos tinklininkėms pavyko lengvai nugalėti Šiaulių ir Klaipėdos valstybinių kolegijų merginas ir su Vilniaus kolegija susitiko lygiavertėje, kone principinėje kovoje. Dėl pirmosios vietos komandos varžėsi atkakliai, tačiau rezultatu 2:1 Kauno kolegijos sportininkės išplėšė pergalę ir iškovojo Lietuvos kolegijų čempionių titulą.

Tinklininkų komandas treniruoja trenerė Jolanta Simanavičienė