Gruodžio 6 - 22 d.

Kalėdų mainai

Žaidimas „Kalėdų mainai“

Dalyvauk šventinėje akcijoje ir pademonstruok Kalėdų stilių, už kurį būsi apdovanotas smagiais dalykėliais. Žaidimas skirtas Kauno kolegijos studentams, darbuotojams ir jų bičiuliams.
1. pasipuošk kalėdine atributika pagal paskelbtą savaitės temą,
2. pasidabinęs ateik iki infocentro ir atsiimk staigmeną,
3. gauk taškų ir varžykis dėl galimybės laimėti pagrindinį prizą.
Sąlygos:
1 savaitės tema – kalėdinės kepurės
2 savaitės tema – kalėdinės kojinės

Gruodžio 8 - 22 d.

#kaukoxmas

Instagram žaidimas #kaukoxmas

Jau pagavo Kalėdų laukimo nuotaika? O gal kaip tik jos ieškai? Turim pasiūlymą:

Padaryk foto, kurioje matytųsi Tu + Kalėdos;

Užtagink #kaukoxmas

Laimėk pilną kuprinę mandarinų! Burtus trauksime ir nugalėtoją aiškinsimės gruodžio 22 dieną.

Gruodžio 8 d.

Kalėdų labdaros mugė „Baltasis Angelas“

Labdaros mugėje pirkėjai rado daiktų, kurių nėra prekybos centrų lentynose – rankų darbo medžio drožinių, papuošalų, keramikos dirbinių, dekoratyvinių paveikslų iš veltinio, šilko ir kitokios technikos. Saldumynų mėgėjai galėjo paskanauti šviežiais naminiais kepiniais.

Nuo 2005 m. organizuojamoje mugėje meno kūrinius pardavinėja Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dėstytojai ir studentai, o konditerijos gaminius – Technologijų fakulteto maisto ruošimo specialistai. Sveikatingumo ir grožio iniciatyvomis prisideda Medicinos fakultetas, administracijos darbuotojai.

Kauno kolegijos darbuotojų Profesinės sąjungos pirmininkė Vitalija Skėruvienė, kuri yra pagrindinė šios labdaros mugės organizatorė, akcentuoja, jog mugės metu surinktos lėšos, kaip ir kasmet, planuojamos paaukoti stokojantiems paramos ir pagalbos Kauno kolegijos studijuojantiesiems bei dirbantiesiems.

Gruodžio 13 d.

Labdaros priešpiečiai neišnešiotiems naujagimiams paremti

Trečiadienį, gruodžio 13 d., 11.30 val.  Kauno kolegija dalinsis gerumu – Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos studentai tradiciškai organizuoja labdaros priešpiečius neišnešiotiems naujagimiams paremti.

Šiais metais renginys vyks Vadybos ir ekonomikos fakulteto I-ojo aukšto fojė (Pramonės pr. 20, prie Aktų salės). Priešpiečių metu bus renkamos aukos LSMU VŠĮ Kauno klinikų Neonatologijos klinikos neišnešiotiems naujagimiams, kuriems labai reikalingos priemonės, skirtos kokybiškai mitybai.

„Šis buvimas kartu sustiprina organizacijos bendruomeniškumą bei suteikia galimybę padėti įgyvendinti kilnią misiją – paremti neišnešiotus naujagimius“, – prisidėti prie gerumo akcijos Kauno kolegijos bendruomenės narius ragina renginio iniciatorė dėstytoja Vilija Mačiulienė.

Kaip dalyvauti?

Norinčius prisidėti prie neišnešiotukų paramos gruodžio 13 d. kviečiame atsinešti pagamintų užkandžių, kuriais galėtų vaišintis visi susirinkusieji arba pabūti svečiais ir paragauti draugų, kolegų vaišių už tai paaukojant simbolinę sumą.

Taip pat dalyvauti gerumo akcijoje bus galima visą savaitę prieš renginį – nuo gruodžio 6 d. I-ojo aukšto fojė bus galima dalyvauti loterijoje, pasivaišinti kava bei pyragu ir  paaukoti neišnešiotiems naujagimiams. Loterijos bilietas kainuos 1 Eurą – už šią auką Jūsų lauks vertingi prizai, o mažųjų – parama.

Prasmingi darbai – jau nebe vienerius metus

Labdaros priešpiečiai Kauno kolegijoje organizuojami jau šeštąjį kartą nuo 2012 metų.  Per šiuos metus Vadybos ir ekonomikos fakulteto bendruomenė mažiesiems surinko daugiau kaip 2500 eurų. Pernai už surinktas lėšas buvo nupirkti plastikiniai maišeliai pienui šaldyti, ankstesniais metais – ultragarsinis inhaliatorius ir kitos vienkartinės slaugos priemonės.

Šiemet suaukotos lėšos bus skiriamos Donorinio motinos pieno bankui, kuris veikia Neonatologijos centre. Už surinktas lėšas bus nupirkta vonelė surinktam motinų pienui atšildyti. Ši priemonė reikalinga kokybiškam ankstukų maitinimui. Kokybiškas maitinimas motinos pienu yra labai svarbus, nes tik tokia mityba užtikrina, kad mažasis pacientas išvengtų sunkių žarnyno veiklos komplikacijų, kurios baigiasi operacijomis.

Liūdna statistika

Lietuvoje kasmet gimsta apie 2 tūkst. neišnešiotų naujagimių.  Pats mažiausias Lietuvoje gimęs, išgyvenęs ir sėkmingai užaugęs naujagimis tesvėrė 450 gramų (normaliai sveria nuo 2600 g.), o pats jauniausias naujagimis gimė vos 22 savaičių (įprastai gimsta 40 savaičių). Tam, jog mažieji žmogučiai gyventų ne visada užtenka vien meilės ir maldos, bet reikia ir mūsų visų paramos.  Tikimės, kad jūsų auka prisidės prie to, kad kiekvienas anksčiau į pasaulį atėjęs vaikelis užaugtų.

Gruodžio 14 d.

 Kalėdinis susitikimas su dr. Brone Gudaityte „Keturi kasdienio gyvenimo būdai“

Gruodžio 14 d. 11 val. Kauno kolegijos Medicinos fakultete (K. Petrausko g. 15, 203 a.) vyks kalėdinis susitikimas su filosofijos mokslų daktare Brone Gudaityte. Viešnia studentams ir dėstytojams skaitys paskaitą „Keturi kasdienio gyvenimo būdai“.

Pasak susitikimo organizatorių, tikroji šventų Kalėdų dvasia – tai gebėjimas branginti ramybę ir vertinti kito žmogaus širdies gerumą. Susitikime „Keturi gyvenimo būdai“ B. Gudaitytė kvies klausytojus kalėdiniu laikotarpiu atsigręžti į save bei kitus. Pasak lektorės, savęs sureikšminimas – tai nemalonumų ir nepageidautinų pasekmių priežastis. Svarbu branginti ir išsaugoti vidinę ramybę bei nepamiršti, kokia yra meilės, tikėjimo ir vilties vertė.

Bronė Gudaitytė – Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių  mokslų fakulteto gerbiama dėstytoja, ne kartą kasmetiniuose VDU bendruomenės rinkimuose laimėjusi „Metų širdies“ apdovanojimą. Lektorė veda radijo laidas, o 2007 metais išleido knygą „Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias“.

Gruodžio 19 d.

„Holly Jolly Christmas“

Ar jau užuodi tą šventinį mandarinų kvapą? Ar jau pastebi aplinkinių veidus vis dažniau aplankančias šypsenas?

Taip, Kalėdos jau visai už kampo!

Studente, gruodžio 19 dieną atitrūk nuo mokslų, prigriebk savo draugus ir visi kartu pasinerkite į juoko, džiaugsmo ir geros nuotaikos kupiną kalėdinį renginį „Holly Jolly Christmas“!

Renginio metu jūsų lauks: Whisper challenge, UNO, Stalo tenisas, Just Dance ir daug kitų veiklų, kurios praskaidrins savaitės pradžią ir pripildys jūsų širdis šventine nuotaika!

Vakaro vinys – Kalėdinis pabėgimo kambarys ir improvizacijų šou!

Veiklų nugalėtojų laukia šventiniai prizai!

Renginys vyks dviem kalbomis (LT/EN), todėl atviras visiems ir orientuotas į geresnį mūsų užsienio studentų pažinimą, integravimą į aktyvią popaskaitinę veiklą! Nedvejok ir šaltą antradienio vakarą praleisk gausioje laimingų studentų draugijoje!