Jau penkti metai iš eilės Kauno kolegijos Verslo fakulteto dėstytojai-praktikai ir būsimi teisės specialistai susivienija vardan tikslo padėti visuomenei išspręsti įvairius teisinius klausimus. Šiais metais nemokamų teisinių konsultacijų laboratorija Kauno miesto gyventojų lauks rugsėjo–lapkričio mėnesiais.

Ankstesnių metų patirtis parodė, kad gyventojai itin vertina galimybę pasikonsultuoti su teisės srities specialistais. Ne retai interesantai pateikia sudėtingų klausimų, kuriems atsakyti reikia specialių civilinės, baudžiamosios ir administracinės teisės žinių, todėl dėstytojai visada peržvelgia studentų teikiamas teisines išvadas bei, esant poreikiui, jas pataiso.

Konsultacijų metu gaunama abipusė nauda: interesantai gauna atsakymus jiems rūpimais klausimais, o studentai praktiškai pritaiko teorines žinias ir gauna galimybę išbandyti save būsimosios specialybės srityje.

Kaip ir kasmet, šiemet teisinę pagalbą kauniečiams teiks Teisės studijų programos studentai, kuriuos koordinuos ir prie konsultacijų prisidės advokatės ir Kauno kolegijos dėstytojos Violeta Naujokienė ir Kristina Lukauskaitė-Valatkė.

Inicijuojant teisines konsultacijas siekiama skatinti, kad pagrindiniai valstybės, verslo ir visuomenės sprendimai būtų grindžiami įstatymais ir žmogaus teisėmis, kurios būtų aiškios ir suprantamos visiems piliečiams. Taip pat konsultacijų būdu bus gilinamos studentų teorinės ir praktinės žinios, realių situacijų sprendimo įgūdžiai, padėsiantys po studijų lengviau įsilieti į darbo rinką.

Atsižvelgiant į esamą situaciją mieste ir visoje šalyje, šiuo metu planuojami gyvi susitikimai, laikantis saugaus 1 m atstumo ir dėvint nosį bei burną dengiančias apsaugos priemones.

Į nemokamas konsultacijas kviečiame registruotis elektroninio pašto adresu teisineskonsultacijos@go.kauko.lt iš anksto atsiuntus konkrečios problemos aprašymą. Konsultacijos vyks Kauno kolegijos Verslo centre (Gedimino g. 41, Kaunas). Kontaktinis asmuo: Agnė Ablačinskienė, tel. nr. (8 37) 20 94 42, agne.ablacinskiene@go.kauko.lt.