Sausio 27 d. vykusiame LINPRA naujamečiame renginyje Garbės ženklu apdovanotas Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius. 

Garbės ženklo nominacija dr. G. Gecevičiui buvo skirta už reikšmingus mokslinius pasiekimus tyrinėjant atsinaujinančių energijos išteklių potencialą; už proveržį rengiant ir ugdant jaunuosius inžinerijos, technologijų ir informatikos mokslų specialistus; už glaudų bendradarbiavimą su verslo ir pramonės socialiniais partneriais rengiant studentus ir atliekant mokslinius taikomuosius tyrimus.

Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius

Šiemet LINPRA naujametis renginys vyko nuotoliniu būdu: popietė buvo skirta metinei apžvalgai, kandidatų pristatymui ir apdovanojimui, konferenciniam apžvelgiamajam pranešimui.

LINPRA, vienijanti lyderiaujančias Lietuvos inžinerinės ir technologijų pramonės įmones bei susijusias organizacijas, 2012 metais įsteigė asociacijos Garbės ženklą. Prezidiumo nominantams šis apdovanojimas skiriamas siekiant įvertinti prie Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriaus vystymo prisidedančius organizacijų vadovus ir darbuotojus.