Balandžio 12 dieną Kauno kolegija jau septintąjį kartą pakvies į tarptautinį studentų masažo čempionatą, kuriame dėl geriausiojo titulo varžysis kineziterapijos ir SPA specialistai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos aukštųjų mokyklų.

Jau tradicija tapusiame čempionate dalyvaus net 13 kineziterapijos, grožio ir masažo terapijos programų studentų, kurie jau dirba arba savo ateitį sieja su masažo terapijos ir SPA sritimi. Šiais metais į dalyvių gretas stos atstovai iš 7 aukštųjų mokyklų: Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Lietuvos sporto universiteto, Rygos Raudonojo kryžiaus medicinos kolegijos (angl. Red Cross Medical College), Latvijos universiteto Stradinio medicinos kolegijos (angl. Stradins Medical College of the University of Latvia), Daugpilio universiteto (angl. Daugavpils University), Tartu sveikatos priežiūros kolegijos (angl. Tartu Health Care College).

Čempionato organizatoriai kasmet pakviečia žinomus žmones tapti masažo modeliais. Ankstesniais metais būsimų kineziterapijos profesionalų įgūdžius išbandė merginų krepšinio komandos „Hoptrans-Sirenos“ žaidėjos, Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai, garsūs politikai ir sportininkai.

„Kaunas 2022 metais taps Europos kultūros sostine, todėl atsižvelgdami į miestui svarbų įvykį bei visos valstybės šimtmetį, pakvietėme žmones, puoselėjančius Kauno kultūrinį gyvenimą, tapti masažo modeliais. Tokiu būdu tikimės suteikti jiems energijos dar aktyviau kurti miesto kultūrą“, – su šypsena prasitaria vienas iš čempionato organizatorių, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys.

Šių metų kviestiniai svečiai – Kauno miesto kultūros kūrėjai ir puoselėtojai: Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorius Egidijus Stancikas; Kauno vicemeras vadovas Simonas Kairys; Kauno miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas; aktyvi kultūros veikėja, aktorė, dainininkė ir šokėja Karina Krysko; Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto šokėja Sandra Drodvilaitė; pjesių autorė ir vertėja, aktorė, bendradarbiaujanti su Kauno valstybiniu muzikiniu teatru, Viktorija Streiča; menininkai, spalvinantys miestą ir įgyvendinę Kaune gerai žinomus piešinius ant pastatų, „Padangos padangėje“, „Senelis su pypke“, „Dviratininkas su rože“, Tadas Šimkus ir Žygimantas Amelynas, bei kiti.

Masažo čempionato metu tarptautinės sudėties komisija vertins klasikinio nugaros masažo atlikimo įgūdžius, o iš karto po to dalyvių lauks laisvoji programa, kurios metu studentai kas kartą nustebina išradingumu ir originaliomis masažo technikomis. Būsimi masažo meistrai vertinami laikantis griežtų reikalavimų, o daugiausia dėmesio skiriama technikai, ergonomikai, higienai ir profesionaliam dalyvių bendravimui su modeliais.

Tarptautinis studentų masažo čempionatas vyks šių metų balandžio 12 d. 10 val. Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 20).