Lieka kiek daugiau nei savaitė iki Kauno kolegijos organizuojamo Tarptautinio fotografijos ir medijų meno festivalio uždarymo. Nepaisant to, kad festivalis šiais metais atsisveikina, jo uždarymo renginys tikrai nebus liūdnas.

Organizatoriai spalio 30 d. 19 val. kviečia į tapytojo, fotografo, muzikanto Algio Kriščiūno ir šiuolaikinės muzikos kompozitoriaus bei atlikėjo Dariaus Žičkaus audiovizualinės instaliacijos „Sapnuojant gyvenimą“ premjerą, kuri vyks Kauno kino centre „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaunas).

Pasinaudodamas dirbtinio intelekto teikiamomis galimybėmis, menininkas A. Kriščiūnas savo paveikslus pavertė judančiais vaizdais, kuriuos renginio metu apjungs su D. Žičkaus gyvai atliekamomis muzikinėmis kompozicijomis. A. Kriščiūno kūrybos gerbėjai žino, jog neretai kūrėjo paveikslus papildo prasmingos menininko įžvalgos, istorijos, todėl audiovizualinėje instaliacijoje „Sapnuojant gyvenimą“ žiūrovai pasiners ne tik į judančių vaizdų ir muzikos sintezę, bet galės klausytis ir A. Kriščiūno istorijų.

Norinčius dalyvauti renginyje, prašome užsiregistruoti.

Nekantriai laukiant premjeros, dar galima suspėti apsilankyti ir iki spalio 31 d. veikiančiose, festivalį lydinčiose, parodose, kurios eksponuojamos Laikinojoje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje, Nacionalinio Kauno dramos teatro ekspozicinėse erdvėse, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus erdvėse, VDU menų galerijoje „101”.

Taip pat raginame iš arčiau susipažinti su Tarptautinio fotografijos ir medijų meno festivalio idėjos sumanytoja, Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Fotografijos studijų programos koordinatore, fotomenininke Svetlana Batura, kuri portalui „Kaunas pilnas kultūros“ praskleidžia festivalio užkulisius. Interviu skaitykite čia.

Festivalio organizatoriai: Kauno kolegija

Festivalio vadovė: Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Fotografijos studijų programos koordinatorė Svetlana Batura