Kovo 29 d. – balandžio 2 d. vyksianti Kauno kolegijos tarptautinė savaitė „Collaboration for Future: from Technology to Person“ jau dvyliktą kartą suburs akademinę bendruomenę ir verslo pasaulio atstovus. Šiemet virtualioje erdvėje vyksiantis renginys kvies ne tik į paskaitas, kūrybines dirbtuves ir parodas – Kauno kolegijos Menų akademija tarptautinės savaitės dalyviams yra paruošusi staigmeną.

Vienas iš tarptautinės savaitės tikslų – stiprinti bendradarbiavimą, todėl palaikydami šį tikslą Mados dizaino ir Įvaizdžio dizaino studijų programų studentai suvienijo jėgas ir renginio metu – balandžio 2 d. 11 val.pakvies dalyvius į filmo peržiūrą, kurioje žiūrovai galės susipažinti su Mados dizaino studijų programos studentų kūrybiniais darbais.

Prie filmo dirbo didelė studentų komanda: Mados dizaino pirmakursės Emilija Piekautaitė, Rūta Jurgaitytė, Marija Kleizaitė, Skaistė Rugieniūtė, Gabija Radzevičiūtė, Paulina Vitauskaitė, trečiakursiai Gintaras Rėpša ir Salomėja Endziulytė bei Įvaizdžio dizaino antrakursės Gabija Vaičaitytė ir Goda Kardišauskaitė, kurios rūpinosi kolekcijų ir modelių parengimu filmavimui.

Mados dizaino studijų programos koordinatorė Stella Justina Kasperavičienė ir dėstytojas Rytis Beiga, kuravę filmo kūrimo procesą, džiaugiasi studentų iniciatyvumu, darbštumu ir bendradarbiavimu.

Tarptautinės savaitės programą rasite čia.