Antrąjį pavasario mėnesį Kauno kolegijos Studijų centre vyko 9-oji imitacinių bendrovių mugė. Šių metų mugės šūkis – „Verslo kelionė į ateitį“. Organizatoriai teigia, kad ateities verslas priklauso jaunai kartai ir yra siejamas su viskuo, kas palengvina žmonijos kasdienybę, padeda greičiau perprasti ir įdiegti inovatyvius sprendimus, sutaupyti laiko ir, žinoma, pinigų. Mugės metu dalyviai yra skatinami iš arčiau susipažinti su verslumo idėja.

Mugėje dalyvavo Kauno kolegijos imitacinės bendrovės „Talija“, „Raštmena“, „Žiedūna“, „Turistlandija“ bei pirmą kartą iš Tauragės atvykusi „Nobilitas“. Tądien prekes ir paslaugas pristatė daugiau negu dvidešimt komandų. Mugėje imitacines bendroves vertino 5 narių komisija: Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos prezidentas M. Ignatonis, „Simulith“ centro vadovė R. Bačiulytė, Verslo fakulteto Verslo centro vadovė E. Jurkonytė, bendrovės „Eurobiuras“ atstovė R. Akulavičienė ir buvusi imitacinės bendrovės „Raštmena“ darbuotoja A. Girininkaitė. Renginio pabaigoje komisija turėjo paskelbti dvi geriausias imitacines bendroves, kurios atstovaus Kauno kolegijai 23-ioje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Vilniuje. Komisijos sprendimu išrinktos imitacinės bendrovės „Raštmena“ (vadovė L. Kupstienė) ir „Talija“ (vadovė V. Mieliauskienė)  komandos.

Imitacinės bendrovės, netrukus sudalyvavusios tarptautinėje mugėje Vilniuje, į Kauna grįžo pastebėtos ir įvertintos. „Raštmena“ atstovai buvo apdovanoti diplomu už gebėjimą geriausiai pateiktiateities verslo idėją ir tapo bronzine komanda. Imitacinės bendrovės „Talija“ vaikinų gebėjimai reklamuoti sugeneruotą ateities prekę – „su vaiku augančius drabužius“ – sužavėjo ne vieną komisijos narį ir komanda grįžo su laimėtojų taure ir tarp 15 mugėje dalyvavusių kolegijų komandų tapo auksine mugės komanda. Net du kolegijos studentai buvo išrinkti geriausiais vadybininkais: Simas Kirvaitis ir Ernestas Čistovas. Sveikiname nugalėtojus!