Nenustebkite, jei apsilankę  Kauno kolegijoje išgirsite įvairiatautį šurmulį. Kovo 19-23 dienomis vyks „Tarptautinė savaitė 2018“, kurioje lankysis svečiai iš 20 šalių.

Šių metų „Tarptautinės savaitės 2018“ programoje numatyti turiningi renginiai, kurie aktualūs ne tik kolegijos, šalies ir tarptautinei bendruomenei akademinei bendruomenei, tačiau ir verslo sektoriui, savivaldos atstovams.

Vienas svarbiausių renginių – solidi tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Inovatyvios (eko)technologijos, verslumas ir regionų plėtra“, kuri vyks kovo 20 dieną. Organizatoriai informuoja, kad vienas garbingų konferencijos pranešėjų  –  vienas žymiausių naujos kartos verslininkų ir investuotojų, rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs.  Konferencijoje numatytos aštuonios sekcijos, kuriose žiniomis dalinsis profesionalai iš  baldų gamybos, aplinkos inžinerijos, urbanistinės plėtros, maisto pramonės, informacinių technologijų ir kitų sričių.

Kitas įdomus edukacinis renginys – edukacinės dirbtuvės, skirtos asmeninei tvaraus vartojimo elgsenai formuoti. Pasak renginio organizatorių, dalyvaujant dirbtuvėse bus galima išbandyti veiklas, kurios susijusios su darnia mityba, menu, asmeninių  renginių valdymu, sveika gyvensena.

Kaip ir kasmet, per tarptautinę savaitę Kauno kolegijos akademiniuose padaliniuose paskaitas ves ir susitikimuose dalyvaus profesionalai, atvykę iš Danijos, Suomijos,  Belgijos, Portugalijos, Serbijos,  Pietų Afrikos Respublikos, Ukrainos, Gruzijos, Baltijos šalių ir kitų valstybių.