Gegužės 9 d., ketvirtadienį, Kauno kolegijoje vyks tradiciškai Verslo fakulteto organizuojama tarptautinė mokslinė–praktinė konferencija Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2024, kviesdama Lietuvos ir užsienio šalių dėstytojus, studentus, verslo įmonių atstovus skaityti pranešimus ir / ar pateikti mokslinius straipsnius.

Organizuojant konferenciją siekiama studentų, dėstytojų ir verslo įmonių atstovų bendradarbiavimo atliekant taikomuosius tyrimus, dalyvaujant diskusijose vadybos, ekonomikos, teisės, komunikacijos ir informacijos bei kitais akademinei bendruomenei aktualiais klausimais. Pristatyti atliktų tyrimų rezultatus ar pasidalinti savo mintimis bei įžvalgomis kviečiame šiomis mokslo krypčių temomis:

 

  • Vadybadarnaus vystymosi tikslų įgyvendinimas; klimato kaitos / pasaulio geopolitinės situacijos poveikis verslui; vartotojų elgsenos iššūkiai verslui; verslo procesų bei organizacijų valdymas; lyderystė, vertybės ir IT sprendimai versle bei viešajame sektoriuje; socialinio verslo ir įmonių socialinės atsakomybės nauda; rinkodaros aktualijos; AI sprendimai verslui; turizmo, sporto, sveikatingumo, kultūros ir laisvalaikio paslaugų vaidmuo gyvenimo kokybės kontekste ir kt.
  • Ekonomikažiedinės ekonomikos verslo modeliai; finansinės inovacijos versle; verslo apmokestinimo problemos; įmonės finansų ir apskaitos valdymo sprendimai; karo Ukrainoje įtaka ekonomikai ir kt.
  • Teisėšiuolaikinės teisės tendencijos ir perspektyvos; verslo teisės aktualijos; kibernetinis ir duomenų saugumas; žmogaus teisės; atsakomybės už aplinkosaugos pažeidimus teisiniai aspektai ir kt.
  • Komunikacija ir informacijaglobalūs ir lokalūs komunikacijos iššūkiai XXI amžiuje; medijų turinio kūrimas ir sklaida skaitmeniniuose kanaluose; asmeninė ir korporatyvinė komunikacija; vidinės organizacijų komunikacijos svarba ir ypatumai; tradicijos ir inovacijos komunikacijoje; tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai; AI įrankių taikymas medijų turinio kūrime ir sklaidoje; organizacijų komunikacija pasaulinių krizių kontekste ir kt.

Konferencijoje gali dalyvauti: Lietuvos ir užsienio šalių dėstytojai, studentai, verslo įmonių atstovai.

Svarbiausios datos:

  • Registracija (skaitantiems pranešimus ir / ar norintiems pateikti straipsnius) vyks iki 2024 m. balandžio 25 d.
  • Pranešimai teikiami iki 2024 m. gegužės 2 d. Power Point arba kitu su konferencijos organizatoriais suderintu formatu.
  • Straipsniai priimami iki 2024 m. gegužės 9 d.

Registracija vykdoma ir straipsniai / pranešimai teikiami konferencijos svetainėje

Informacija dalyviams:

Norintieji konferencijoje skaityti pranešimus, turi užsiregistruoti ir pateikti pranešimą konferencijos organizatoriams iki nurodytos datos. Pageidaujama pranešimo pristatymo trukmė – 10 min. Pranešimą skaityti galima lietuvių arba anglų kalbomis. Pranešimų autoriams bus išduoti pažymėjimai, o geriausieji pranešimai – apdovanoti.

Konferencijos dalyvių straipsniai, atitinkantys  keliamus reikalavimus, bus recenzuojami ir publikuojami periodiniame elektroniniame leidinyje.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt

Nepraleiskite progos pasidalinti savo įžvalgomis su akademine bendruomene!