Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais vyksta atsižvelgiant į studijų tikslus, darbo rinkos poreikius ir regiono plėtros strategiją. Siekiant suderinti studentų, dėstytojų, darbdavių požiūrius bei lūkesčius ir nukreipti institucijos veiklą studijų kokybės gerinimo linkme, Verslo fakulteto bendruomenė aktyviai mezga glaudžius ir abipusiai vertingus santykius su verslo sektoriumi. Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas kartu su dėstytoja Vilma Tamošauskaite-Rimydiene bei Turizmo ir viešbučių vadybos, Sveikatingumo ir SPA paslaugų vadybos studijų programų dėstytojais aplankė keturis aukšto lygio ir šalyje gerai žinomus viešbučius, kuriuose buvo supažindinti su svetingumo verslo naujovėmis, profesionaliu klientų aptarnavimu ir diskutavo apie tolimesnio bendradarbiavimo galimybes. Išvykos metu buvo atnaujinti seni ir pradėti nauji bendradarbiavimo ryšiai su vienais iš geriausių viešbučių Lietuvoje.

Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas pastebi, jog aplankyti viešbučiai savo lygiu neatsilieka nuo Europos: „Kone viskas paliko įspūdį: personalo profesionalumas, apranga, viešbučio aplinka – visos detalės kruopščiai apgalvotos.“ Taip pat išvykusiuosius maloniai nustebino šiltas Kauno kolegijos dėstytojų sutikimas: „Mus pasitiko ypač šiltai: buvo aprodyta viešbučių aplinka, išsamiai pristatyti kainodaros principai, veikiančios lojalumo programos ir kiti geriausių viešbučių Lietuvoje išskirtinumai“, – įspūdžiais dalijasi dr. A. Brusokas ir pastebi, jog ši išvyka buvo ne tik įdomi ekskursija, bet ir vertingi mokymai dėstytojams, nes jos metu buvo atnaujintos Kauno kolegijoje dirbančių specialistų žinios.

Dėstytojai išvyką pradėjo vizitu stilingame konferencijų viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“, įsikūrusiame pačioje Vilniaus širdyje prie Neries upės. Šis viešbutis – didžiausias viešbutis Lietuvoje, kuriame esama net 456 kambarių. Kauno kolegijos dėstytojus pasitiko ir turą vedė vyriausioji rezervacijų administratorė Akvilė Pilibavičienė. Iš karto po to – pažintis su keturių žvaigždučių ir 199 kambarių viešbučiu „Courtyard Vilnius City Center“. Pastarasis yra pirmas „Marriot“ tinklo viešbutis šalyje. Viena iš „Courtyard Vilnius City Center“ svarbiausių inovacijų – mobiliojo rakto sistema. Tai pirmasis viešbutis Lietuvoje, kurio klientai rezervuotą kambarį gali atsirakinti asmeniniu mobiliuoju telefonu. Taip pat viešbučio išskirtinumas – kambariuose nėra mini barų, todėl svečiai norimą asortimentą išsirenka bare. Apie viešbutį svečiams išsamiai papasakojo direktorė Sigita Rudzevičienė.

Išvykos metu Kauno kolegijos dėstytojai svečiavosi penkių žvaigždučių viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, įsikūrusiame išskirtinėje miesto vietoje: pro viešbučio kambarių langus matoma Vilniaus Šv. Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedros bazilika bei Gedimino pilis. Minėtina, jog šiame prestižiniame viešbutyje dažnai apsistoja aukščiausio lygio valstybės svečiai. Apie viešbutį pasakojo „Kempinski Hotel Cathedral Square“ Personalo skyriaus vadovė Agnė Bandzienė.

Paskutinis, bet neprasčiausias aplankytas viešbutis – tai šių metų gegužę duris Vilniaus senamiestyje atvėręs „Pacai“. Šiame viešbutyje esama 104 kambarių, o jo išskirtinumas – XVII amžiaus Baroko didybę menantis dizainas, papildytas šiuolaikiškomis detalėmis. Šis viešbutis yra vienas iš „Design Hotels“ tinklui priklausančiųjų. Su viešbučiu ir jo aplinka, personalo darbo subtilybėmis atvykėlius supažindino Priėmimo skyriaus vadovas Linas Kanapeckas.

„Džiugu, kad dideli, aukšto lygio viešbučiai kviečia Kauno kolegiją užmegzti partnerystės ryšius. Šiuose abipusiuose santykiuose esama ir abipusės naudos – ateityje sulauksime svetingumo verslo profesionalų paskaitų Kauno kolegijoje, o mes, savo ruožtu, pasiūlysime studentams atlikti praktiką vienuose iš geriausių viešbučių šalyje“, – bendradarbiavimu džiaugiasi dr. A. Brusokas. Išvykos metu buvo išgryninta, kokie specialistai laukiami viešbučių versle, – tai aukštos kvalifikacijos, turintys kompiuterinio raštingumo įgūdžius ir gebantys dirbti su viešbučių rezervacijos sistema. Kauno kolegijoje Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programoje yra orientuojamasi į darbo rinkos poreikius, o studentai užbaigę studijas jau yra sukaupę profesinės praktikos ir teorinių žinių bagažą.

Daugiau apie studijų programas:

Sveikatingumo ir SPA paslaugų vadyba

Turizmo ir viešbučių vadyba