„Krizių komunikacija – labai svarbi rizikos ir krizių valdymo proceso dalis: jos sėkmę lemia geras išankstinis pasirengimas“, – teigia viešųjų ryšių specialistė Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė. Kauno kolegijos bendruomenė kviečiama iš savo srities profesionalės sužinoti apie šiuolaikinės organizacijos krizes, jų valdymą ir komunikaciją. Seminaras „Kaip organizacijoje pasirengti krizėms?“ vyks Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud. Pramonės pr. 22A).

Įžvalgomis apie organizacijos krizių valdymą dalinsis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų Viešosios komunikacijos tarnybos vadovė A. Aleksandravičiūtė-Šviažienė. Lektorė – didelę darbo patirtį turinti komunikacijos specialistė, prieš tai dirbusi LSMU ligoninės Kauno klinikų atstove spaudai, taip pat teikianti verslo konsultacijas komunikacijos srityje.

Krizių komunikacija šiuo metu yra viena aktualiausių temų. A. Aleksandravičiūtė-Šviažienė pasiruošusi pateikti konkrečius atsakymus į šiuos klausimus: kaip pasirengti krizėms, sudaryti krizių komunikacijos planą ir jį įgyvendinti? Kaip bendrauti su žiniasklaidos atstovais, kad krizė suteiktų galimybę organizacijai apginti savo reputaciją ir užmegzti glaudesnį ryšį su auditorija?

Primename, kad seminaras „Kaip organizacijoje pasirengti krizėms?“ – Lietuvos komunikacijos asociacijos bei Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedros organizuojamo renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ dalis.

Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti internete.

Sekite naujienas apie kitus būsimus renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ seminarus.