Jau rytoj, sausio 17 dieną, „Žalgirio“ arenoje Kauno kolegijos komanda atstovaus savo Alma mater kasmetiniame renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“. Renginio metu studentai ir dėstytojai pristatys studijų programas ir dalyvius pakvies įsitraukti į aktyvias veiklas.

Prie Kauno kolegijos stendo stojantieji iš pirmųjų lūpų išgirs viską apie dominančias studijų programas, priėmimo į Kauno kolegiją sąlygas, apie tarptautinių studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį ir gyvenimą bendrabutyje. Kolegijos komanda atsakys į visus klausimus, susijusius su studijomis, pasidalins patirtimi ir patarimais bei pakvies aplankyti Inovacijų ekspoziciją.

Inovacijų ekspozicijos erdvėje prie „Technologijos tau“ stendo bus derinamos šiuolaikinės technologijos ir studentų žinios, įgytos studijų metu. Parodos lankytojai bus kviečiami testuotis išmaniaisiais įrenginiais ir gauti informaciją savo sveikatos, veido odos ir mitybos būklę. Kosmetologijos, dietetikos ir kineziterapijos ekspertai konsultuos parodos lankytojus ir dalins patarimus.

Kad gautą informaciją būtų lengviau „suvirškinti“ – Kauno kolegijos komanda pavaišins deguonies kokteiliais!

Įėjimas į mugę nemokamas.