Metų pradžioje vykusiose studijų parodose buvo pristatyta galimybė į Kauno kolegiją persikelti ir su jos erdvėmis susipažinti užsidėjus virtualios realybės akinius. Ši atraktyvi paslauga susilaukė didelio susidomėjimo, todėl 360° vaizdo įrašai dabar pasiekiami visiems – paspaudus apačioje pateiktas nuorodas, galite apžiūrėti kolegijos Studijų centrą ir keturis fakultetus. Ypatingai šiuo karantino laikotarpiu, tai puiki galimybė abiturientams ir visiems, besidomintiems studijomis Kauno kolegijoje, susipažinti su fakultetais ir juose esančiomis erdvėmis.

Artėjant stojimams į aukštąsias mokyklas pradedamas justi vis didesnis moksleivių susidomėjimas Kauno kolegijoje vykdomomis studijų programomis, reikalavimais, stojimo tvarka ir kt. Nors aukštosios mokyklos durys vis dar lieka užvertos dėl šalyje paskelbto karantino, tačiau besidomintieji studijomis Kauno kolegijoje turės galimybę dalyvauti virtualioje atvirų durų dienoje ir užduoti rūpimus klausimus, o norintieji „pasivaikščioti“ po fakultetus ir susipažinti su auditorijomis, laboratorijomis ir kitomis erdvėmis tai gali padaryti jau dabar. 

„Norime supažindinti moksleivius su Kauno kolegija, kad jie galėtų pamatyti realias auditorijas, laboratorijas, sužinoti, kokių studijų programų studentai ir ko jose mokosi. 360° vaizdo įrašai yra pranašesni nei įprasti, kadangi žiūrovas gali pamatyti visą erdvę: galbūt jam įdomu, koks vaizdas atsiveria pro auditorijos langus? O gal jis nori sužinoti, kokie prietaisai yra vienoje ar kitoje laboratorijoje? Tokio tipo vaizdo įrašai suteikia galimybę visa tai pamatyti“, – pasakojo šios idėjos įgyvendintojas, Kauno kolegijos dėstytojas Andrius Fioklinas.

Su Kauno kolegijos erdvėmis galite susipažinti čia:
Studijų centras
Menų ir ugdymo fakultetas
Technologijų fakultetas
Verslo fakultetas
Medicinos fakultetas