Kauno kolegijos Verslo fakulteto dėstytojai-praktikai ir būsimi specialistai jau ne pirmus metus suvienija jėgas tam, kad visuomenei padėtų išspręsti įvairius teisinius klausimus. Nuo spalio mėnesio Vadybos ir teisės katedroje veiks nemokama teisinių konsultacijų laboratorija, kurioje iki gegužės pabaigos laukiami visi teisinės pagalbos ieškantys Kauno miesto gyventojai.

Teisinę pagalbą kauniečiams teiks Teisės studijų programos studentai, kuriems vadovaus Kauno kolegijos dėstytojai – teisininkas Mindaugas Slavinskas bei advokatės Violeta Naujokienė ir Kristina Lukauskaitė-Valatkė.

Teisinių konsultacijų laboratorija Kauno kolegijoje bus organizuojama jau šeštus metus. Ankstesnių metų patirtis parodė, kad gyventojai itin vertina galimybę pasikonsultuoti su teisės srities specialistais. Ne retai interesantai pateikia sudėtingų klausimų, kuriems atsakyti reikia specialių civilinės, baudžiamosios ir administracinės teisės žinių, todėl dėstytojai visada peržvelgia studentų teikiamas teisines išvadas bei, esant poreikiui, jas pataiso.

Konsultacijų metu gaunama abipusė nauda: interesantai gauna atsakymus jiems rūpimais klausimais, o studentai praktiškai pritaiko teorines žinias ir gauna galimybę išbandyti save būsimosios specialybės srityje.

Inicijuojant teisines konsultacijas siekiama skatinti, kad pagrindiniai valstybės, verslo ir visuomenės sprendimai būtų grindžiami įstatymais ir žmogaus teisėmis, kurios būtų aiškios ir suprantamos visiems piliečiams. Taip pat konsultacijų būdu bus gilinamos studentų teorinės ir praktinės žinios, realių situacijų sprendimo įgūdžiai, padėsiantys po studijų lengviau įsilieti į darbo rinką.

Į nemokamas konsultacijas kviečiame registruotis elektroninio pašto adresu teisineskonsultacijos@go.kauko.lt iš anksto atsiuntus konkrečios problemos aprašymą. Konsultacijos vyks Kauno kolegijos Verslo centre (Gedimino g. 41, Kaunas).