Įsibėgėjus studijų sutarčių pasirašymui, šiandien atėjo paskutinė pagrindinio priėmimo pirmojo etapo diena. Sutartys su pakviestaisiais studijuoti aukštosiose mokyklose buvo sudaromos nuo liepos 27 d., o šiandien, liepos 31 d., gavusieji kvietimą studijuoti Kauno kolegijoje studijų sutartį dar gali pasirašyti iki 16 val. Šiemet per pirmąjį priėmimo etapą kvietimą studijuoti kolegijose gavo 10 645 asmenys, o Kauno kolegijoje – 2035 stojantieji.

Daugiausiai į Kauno kolegiją stojančiųjų šiais metais susidomėjo logistikos, bendrosios praktikos slaugos, burnos higienos, kineziterapijos ir kosmetologijos studijų programomis, į kurių valstybės finansuojamas vietas pretendavo apie 400 norinčiųjų studijuoti. Būsimų studentų dėmesį patraukė ir anglų kalbos ryšiams su visuomene, kompiuterinių tinklų administravimo, multimedijos technologijų, socialinio darbo, akušerijos, buhalterinės apskaitos, finansų, pardavimų vadybos, įstaigų ir įmonių administravimo, tarptautinio verslo bei turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos, kurias savo prašymuose į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas nurodė daugiau nei 300 stojančiųjų.

Asmenys, negavę kvietimo studijuoti aukštojoje mokykloje norimą studijų programą per pagrindinio priėmimo pirmąjį etapą, gali dalyvauti kituose etapuose. Rugpjūčio 1 d. prasidės antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Stojantieji iki rugpjūčio 3 d. 16 val. galės koreguoti savo prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje – pakeisti pirmojo etapo metu nurodytų pageidavimų eiliškumą, išbraukti nereikalingus pageidavimus arba įrašydami naujus, bet tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d., o sutartis pasirašys rugpjūčio 8–9 d.

Papildomas priėmimas vyks rugpjūčio 13–17 d. – tuomet stojantieji galės pretenduoti į po pagrindinio priėmimo likusias laisvas vietas. Jie galės registruoti atnaujintus prašymus arba teikti naujus, jeigu nedalyvavo pagrindiniame priėmime. Per papildomą priėmimo etapą pakviestieji rezultatus sužinos rugpjūčio 21 d., o sutartis galės pasirašyti rugpjūčio 22–23 d.

Pasirašai sutartį su Kauno kolegija arba nori tapti Kauno kolegijos studentu? Daugiau aktualios informacijos rasi čia.