Kasmetinis tarptautinis masažo čempionatas į aukštąją mokyklą pritraukė dalyvius ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos aukštųjų mokyklų. Balandžio 12 dieną Kauno kolegijoje skambėjo atpalaiduojamoji muzika, atmosferą šildė žvakės ir chalatais apsirengę žinomi žmonės, o renginį vainikavo kolegijos kineziterapijos studento Ričardo Kazinėc pergalė.

R. Kazinėc neslepia – pergalės slapčia tikėjosi, tačiau išgirstas rezultatas vis tiek privertė nustebti: „Jaučiuosi puikiai, šiuo metu manyje verda didžiulės emocijos. Pergalės truputį tikėjausi, nes įdėjau tikrai daug darbo, kad pasiruoščiau šiam čempionatui.“ Antrąją prizinę vietą tarptautiniame studentų masažo čempionate pelnė viešnia iš Latvijos universiteto Stradinio medicinos kolegijos, Darja Sinicina. Trečioji vieta atiteko taip pat Kauno kolegijos studentei Godai Puišytei.

Šiemet išbandyti būsimų profesionalų įgūdžius sutiko žinomi kultūros ir visuomenės veikėjai. Ant gultų įsitaisė R. Kazinėc masažuojama šokėja, dainininkė ir teatro aktorė Karina Krysko, taip pat modeliais sutiko būti teatro vadovas Egidijus Stancikas, vicemeras Simonas Kairys, Kauno miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas, baleto šokėja Sandra Drodvilaitė, aktorė Viktorija Streiča, menininkai, žinomo piešinio „Senelis su pypke“ autoriai Tadas Šimkus ir Žygimantas Amelynas, politikė Edita Gudišauskienė ir choreografas Aleksandras Jankauskas.

Septintąjį kartą vykusiame čempionate varžėsi 11 kineziterapijos, grožio ir masažo terapijos programų studentų, kurie jau dirba arba savo ateitį sieja su masažo terapijos ir SPA sritimi. Šiais metais į dalyvių gretas stojo atstovai iš 7 aukštųjų mokyklų: Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Lietuvos sporto universiteto, Rygos Raudonojo kryžiaus medicinos, Latvijos universiteto Stradinio medicinos kolegijos, Daugpilio universiteto ir Tartu sveikatos priežiūros kolegijos.