Kauno kolegijos Taikomosios komunikacijos studijų programos antrakursiai kviesdami pasinaudoti galimybe atlikti praktiką ar studijuoti užsienyje, jau nuo šių metų balandžio 1 d. savo įspūdžiais apie patirtį „Erasmus+“ programoje dalysis tinklalaidėje pavadinimu „Erasmuscast“.

„Green Ligt for Erasmus!“ – šiuo šūkiu studentai kviečia pasiklausyti nuotaikingo socialinių medijų bei radijo projekto – šešių serijų tinklalaidės, kurioje pasakojamos pačios įvairiausios studentų patirtys iš mobilumo programos „Erasmus+“.

Kūrėjai akcentuoja, kad įgyvendinant tokio tipo projektus labai svarbu kūrybiškumo ir komandinio darbo veiklų integravimas. „Tinklalaidės kūrimo metu supratome, kad komunikacijos specialistui reikalinga planuoti laiką, išklausyti ir išgirsti kiekvieną savo komandos narį, išskleisti kūrybiškumo sparnus. Patyrėme įsimintiną ir tikrai kūrybišką polėkį. Šis projektas yra raktas, padėsiantis drąsiau po studijų atverti darbo rinkos duris, nes mes esame įgiję praktinių žinių“, – mintimis dalijasi studentė Samanta Dagytė, kuri ėmėsi projekto koordinatorės pareigų.

Didžiausias iššūkis teko studentei, atlikusiai montavimo darbus, nes pagrindinis šių žinių paketas dar minimalus, jis įgyjamas modulyje „Komunikacijos technologijos“ trečiajame kurse. Šio vaidmens ėmusis studentė Jogailė Ona Gustaitytė į šį iššūkį pažvelgė filosofiniu rakursu: „Visas gyvenimas yra kūryba, net neabejojau kad man pavyks ir šis etapas, nes studijos ne vien tik tai, ką išmokstame paskaitų metu, yra ir daug savarankiško darbo“.

„Studentai darbų organizavimo ir turinio kūrimo užduotis nuo A iki Ž atliko patys: kūrė projekto koncepciją, surado pašnekovus ir juos kalbino, atliko techninius interviu įrašo, dizaino, montavimo ir kitus sprendimus, parengė sklaidos socialiniuose tinkluose planą“, – teigia projekto kuratorė, Komunikacijos katedros lektorė Daiva Stankevičiūtė-Volkauskienė ir primena, kad studentiško radijo poreikis Kauno kolegijoje nustatytas ne tik kalbantis su studijuojančiaisiais po paskaitų neformalių susitikimų metu, bet yra ir atliktas tyrimas. Šiandien jau Kultūros ir laisvalaikio vadybos studijų programos absolventas Mantas Žilinskas praeitais mokslo metais šiam tyrimui paskyrė savo baigiamąjį darbą, kurio tema – „Radijo įkūrimo Kauno kolegijoje galimybės“.

Klausytis tinklalaidės galėsite jau nuo balandžio 1 d. Kauno kolegijos Verslo fakulteto „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose.

Visą informaciją apie tarptautines galimybes galite rasti čia. Kilus klausimams galite kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.