Jau visai netrukus, rugsėjo 3 dieną (pirmadienį), 13 valandą Kauno kolegijoje šurmuliuos Mokslo metų pradžios šventė. Studentų atstovybė šiais metais žada naują ir išskirtinį šventės formatą – Studentišką pikniką. Visų kursų studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai kviečiami pasiimti pledą, užkandžius, draugą ar kolegą ir atvykti į renginį, kuriame netrūks arbatos bei linksmybių. Studentiškas piknikas vyks pievelėje prie Kauno kolegijos Technologijų fakulteto (Pramonės pr. 22).

Renginio dalyviai sužinos vertingą informaciją apie Kauno kolegiją, susipažins su fakultetų dekanais ir netgi galės užduoti jiems klausimus! Taip pat organizatoriai pristatys studentų atstovybės veiklą, tarptautinių mainų galimybes ir Kauno kolegijos organizuojamus laisvalaikio užsiėmimus. Renginyje šoksime ir dainuosime: žiūrovams pasirodys Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvo „KauKas“ šokėjai bei muzikinius kūrinius atliks jungtinis Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblis. Nepraleiskite išskirtinio renginio ir patys pamatykite, kokių dar staigmenų Jums paruošė Kauno kolegijos studentai! Renginys socialiniame tinkle „Facebook“.

Renginio organizatoriai primena, kad Studentiškas piknikas yra neformalus renginys, todėl rekomenduoja atvykti patogiai apsirengus ir pasirūpinti pledu bei užkandžiais.