Greitėjant visuomenės gyvenimo tempui, dažnas palydovas – stresas, nuovargis, pasimetimas. Donatas Puodžiukynas – verslininkas, verslo konsultantas, Kauno Rotary klubo „Hansa“ prezidentas, Lietuvos golfo federacijos viceprezidentas. Be gausybės veiklų, D. Puodžiukynas visai neseniai Kauno kolegijoje apsigynė baigiamąjį darbą aukščiausias įvertinimui ir netrukus atsiims Sporto vadybos profesinio bakalauro diplomą.

D. Puodžiukynas atvirauja, kad į Kauno kolegijos Sporto vadybos studijas jį atvedė aistra golfui, kurį pašnekovas žaidžia jau šešiolika metų. „Jau nuo pirmų dienų aktyviai įsitraukiau į golfo bendruomenės veiklą ir turiu viziją ateityje dar labiau prisidėti prie golfo vystymo Lietuvoje. Šios studijos yra tartum mano asmeninė investicija į Lietuvos golfo ateitį“, – sako D. Puodžiukynas.

Paklaustas, ką suteikė Sporto vadybos studijos, D. Puodžiukynas pabrėžia teorinių žinių ir patirties dermės svarbą: „Pirmiausia, naujas žinias ir akademinį mąstymą. Teorinės žinios papildo gyvenimiškas patirtis ir leidžia sistemingiau ir produktyviau atlikti darbus bei priimti ilgalaikius, strateginius, sprendimus. Taip pat džiaugiuosi, kad tarp manęs ir Kauno kolegijos per šiuos metus užsimezgė draugiškas bendradarbiavimas. Aš pats čia studijavau ir mokiausi iš savo srities profesionalų bei taip pat teko skaityti paskaitas studentams apie prekės ženklo įvedimą į rinką bei marketingą. Į šias studijas atsinešiau savo patirties kraitį, kurį galiu pasiūlyti ir pasidalinti su šia bendruomene.“

Visą pokalbį su D. Puodžiukynu apie gyvenimo balansą ir slaptą receptą nuo perdegimo skaitykite „Kauno dienoje“.