Profesionalaus krepšininko, Europos ir Eurolygos čempiono, Multi-Gyn moterų krepšinio lygos direktoriaus Giedriaus Gusto iniciatyva pradėta nuosekli strateginė partnerystė su Kauno kolegija. Naujausias Lietuvos krepšinio federacijos projektas – Multi-Gyn moterų krepšinio lyga, kuriai augti padės ir tokiu būdu savo profesines kompetencijas gilins Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros Sporto vadybos studijų programos studentai.

Multi-Gyn moterų krepšinio lyga yra naujas projektas, kuris visuomenėje dar menkai žinomas. Lygos direktoriaus G. Gusto iškelti strateginiai tikslai – krepšinio sporto šakos populiarinimas tarp mokyklinio amžiaus mergaičių, didesnio žiūrovų skaičiaus pritraukimas į varžybas bei rėmimo komplekso parengimas. Tikslus atlieps ir sprendimus Multi-Gyn moterų krepšinio lygai jau kitų metų pradžioje siūlys Kauno kolegijos studentai.

Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas džiaugiasi dar viena nauja galimybe studentams: „Mums tai didelis įvertinimas, kad partnerystei buvo pasirinkta Kauno kolegija. Tai dar vienas žingsnis pirmyn rengiant profesionalius sporto vadybininkus“, – teigia dr. A. Brusokas. Vedėjas studentams primena – susikrauti solidų patirties bagažą galima dar studijų metais: „Tam, kad galėtumėte kaupti profesinę patirtį, nereikia laukti studijų pabaigos, nes Kauno kolegija Jums suteikia galimybę pradėti praktikuotis jau nuo pirmojo kurso“.

Į bendradarbiavimą su Multi-Gyn moterų krepšinio lyga įsitraukė Sporto vadybos studijų programos visų kursų studentai. Praėjusią savaitę vykusio susitikimo metu buvo galutinai nutartos veiklos: pirmo kurso studentai paskaitų metu modeliuos būsimos moterų krepšinio žvaigždės karjeros planą, tuo tarpu antrakursiai rašys kursinius darbus, kuriuose siūlys Multi-Gyn moterų krepšinio lygos rėmimo komplekso tobulinimo būdus ir galiausiai trečio kurso studentai rašys baigiamuosius darbus lygos marketingo strategijos planavimo ir tobulinimo temomis.

Visų kursų studentų darbus vertins Kauno kolegijos dėstytojų ir Lietuvos krepšinio federacijos atstovų komisija, kuri aptars metodinių reikalavimų, būtinų rašto darbams, tvarkos ir praktinio pritaikomumo realioje sporto sektoriaus aplinkoje visumą. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti partnerių įsteigtais prizais.

Taip pat buvo suburta Kauno kolegijos studentų-savanorių komanda, kurie kiekvieną dieną skirs 1–2 valandas darbui Multi-Gyn moterų krepšinio lygoje. Savanoriai taip pat tobulins ir įgyvendins rėmimo kompleksą. Ši studentų veikla ne tik populiarina savanorystės idėją, bet jos dėka būsimi specialistai gilins profesinius įgūdžius realioje sporto organizacijoje: „Tokio pobūdžio praktika ir / arba savanorystė  yra tiesiausias kelias būti pastebėtam svajonių darbdavio“, – teigė Multi-Gyn moterų krepšinio lygos direktorius G. Gustas.

Pirmuosius darbo vaisius studentai skins sausio mėnesį, kai bus pristatyti pastarųjų kursiniai darbai.