Kviečiame Kauno kolegijos studentus pasinaudoti unikalia galimybe dalyvauti Kauno kolegijoje vyksiančioje „Nordplus“ intensyviojoje programoje „VAKEN sprinto savaitė 2“ ir pagerinti įsidarbinimo galimybes bei minkštuosius įgūdžius, sprendžiant sudėtingas verslo problemas.

Kodėl verta?

Susitiksi ir dirbsi su studentais iš 6 Europos šalių (Suomijos, Danijos, Estijos, Latvijos, Islandijos bei Lietuvos), įgysi naujų žinių ir patobulinsi minkštuosius įgūdžius, kurie pasitarnaus tolesnėse studijose ar karjeroje. Dirbsi su realiu projektu tarptautinėje grupėje, bendradarbiaudamas su klientu. Per savaitę, vos per penkias dienas, išspręsi verslo problemą ir išbandysi naujas idėjas. Taip pat įgysi 3 kreditų vertės intensyviosios programos sertifikatą.

DATA:

Kovo 28 d. – balandžio 1 d.

Data gali keistis, atsižvelgiant į COVID-19 epidemiologinę situaciją.

Tikimasi, kad prieš sprinto savaitę atliksite pasiruošimą ir pradinį tyrimą, o po sprinto savaitės – užduotį.

Daugiau apie VAKEN:

VAKEN yra procesas, leidžiantis lavinti ir vertinti minkštuosius įgūdžius realiame gyvenime, vadovaujant treneriams ir bendradarbiaujant su įmonėmis. Kai procesas bus paruoštas ir bus atliktas pradinis bandymas, juo galės naudotis visi. Daugiau apie VAKEN skaitykite čia.

Kas gali dalyvauti?

Kandidatuoti gali visų studijų programų Kauno kolegijos studentai, tačiau yra tik 5 laisvos vietos. Norintys dalyvauti VAKEN sprinto savaitėje, turi laisvai kalbėti anglų kalba ir būti pilnai paskiepyti pagal COVID-19 vakcinavimo schemą.

Kaip užsiregistruoti?

Norą dalyvauti IP projekte galima išreikšti, parašius laišką el. paštu indre.knyviene@go.kauko.lt iki vasario 4 d.