Įsibėgėjant naujiems mokslo metams, „Kaunas IN“ studentus ir visus Kinijos kultūra besidominčius kviečia rugsėjo 6–7 dienomis dalyvauti Kaune vyksiančiame verslo-investicijų forume „Sail of Shanghai 2018“ ir Kinijos menininkų tapybos darbų parodoje „Impression: Shanghai Painting Exhibition“. Renginyje dalyvaus daugiau negu 80 Kinijos įmonių atstovų, kurie Lietuvoje ieškos naujų prekybos ir investavimo galimybių. Svečiai jaunajai kartai pristatys išskirtinę savo šalies verslo rinką, kultūrą ir Tolimųjų Rytų tradicijas. Renginys atviras visuomenei ir nemokamas.

Verslo ir investicijų forumo ir seminarų metu bus pristatyta Kinijos verslo kultūra, dažniausi užsienio verslo iššūkiai įsiliejant į Kinijos rinką, elektroninės prekybos subtilybės Kinijoje ir kitos aktualios temos. Registracijos formą į verslo forumą rasite čia.

Visas parodos plotas – net 2400 kvadratinių metrų, kuriame bus įrengta daugiau nei 160 stendų. Stenduose įsikurs Kinijos kapitalo verslai, tarp kurių ir „Nuoyiman“, „GW Industry“ bei daugelis kitų prekės ženklų. Taip pat parodos dalyvių gretose išvysime atstovus iš Šanchajaus Mokslo ir technologijų mainų centro, Komunikacijos industrijos asociacijos, Šviesos industrijos asociacijos, Tekstilės asociacijos, Namų tekstilės prekybos asociacijos, Komponentų prekybos asociacija, Pudongo rajono Optoelektronikos industrijos asociacijos, Spalvotų metalų bendruomenės, Cheminės industrijos Asociacijos, Statybinių medžiagų industrijos asociacijos.

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“

Vieta: Kauno futbolo maniežas, Aukštaičių g. 51, Kaunas

Data: Rugsėjo 6–7 d.

Laikas: 9.30–16.00 val.

Renginys nemokamas!