Praktiškos ir inovacijomis grįstos studijos – pagrindinis Kauno kolegijos 2021–2025 metų strategijos akcentas, kviečiantis būsimuosius studentus rinktis studijas, kuriose ne tik įgyjamas tvirtas teorinių žinių pagrindas, bet ir maksimaliai išlavinami praktiniai įgūdžiai, užtikrinantys greitą jaunųjų specialistų įsiliejimą į darbo rinką.

Baigdami mokyklą ir besirinkdami profesinį kelią, jaunuoliai neišvengiamai leidžiasi į atradimus: vieniems tai – įdomių pažinčių, tarptautinių veiklų, kitiems – praktiškų studijų ir karjeros kelio, dar kitiems – vertingų žinių ar plačių galimybių atradimai.

Siekiant stojančiuosius geriau supažindinti su studijų programomis iš studentų perspektyvos, Kauno kolegijoje antrus metus iš eilės realizuojama studentų-ambasadorių idėja: suburta studijų programų atstovų grupė, pasiruošusi atsakyti į stojantiesiems kylančius klausimus ir supažindinti juos su studijų dalykais, popaskaitinėmis veiklomis, praktikos galimybėmis, pasidalinti savo patirtimi.

Tarp valstybinių kolegijų pirmąją vietą užimanti Kauno kolegija (2023 m. žurnalo „Reitingai“ duomenys) stojantiesiems siūlo rinktis iš daugiau nei 40 studijų programų humanitarinių, informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos, technologijų, ugdymo, žemės ūkio mokslų srityse. Prie kampanijos prisijungę studentai teigia besidžiaugiantys suteikta galimybe dalintis sukaupta patirtimi su būsimais studentais.

Studentų-ambasadorių kontaktus galite rasti Kauno kolegijos interneto svetainėje prie kiekvienos studijų programos ir kolegijos „Instagram“ paskyroje (@kaunokolegija). Kviečiame drąsiai kreiptis ir užduoti rūpimus klausimus!