Šį pirmadienį, liepos 22 dieną, baigiasi prašymų priimti studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose registravimas. Apžvelgus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenis, Kauno kolegija ir šįmet – tarp populiariausių mūsų šalies aukštojo mokslo institucijų stojantiesiems renkantis studijų programas.

„Kaune mes esame daugiausiai prašymų priimti studijuoti sulaukusi aukštoji mokykla“, – praneša Daiva Baranauskienė, Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vadovė.

Net 4 Kauno kolegijos studijų programos patenka į TOP 10 tarp stojančiųjų į kolegijas. Tai Kosmetologija, Logistika, Burnos higiena ir Bendrosios praktikos slauga. Žvelgiant į Kauno kolegijos situaciją tarp visų prioritetų TOP 10, mūsų institucijoje pirmauja Logistika, Kosmetologija, Kineziterapija. Tad pastebima, kad populiariausiomis iš šįmet išlieka sveikatos priežiūros studijos.

Pagal studijų krypčių grupes stojančiuosius į Kauno kolegiją šįmet dar labiau nei pernai domino menai (Dizainas, Mados dizainas), verslo ir viešoji vadyba (Pardavimai ir marketingas), informatikos inžinerija (Programų sistemos), socialiniai mokslai (Taikomoji komunikacija), sveikatos mokslai (Biomedicinos diagnostika).

Pirmuoju pageidavimu prašymų į Kauno kolegiją šįmet užregistruota iki 2 600. Visais prioritetais – per 13 tūkstančių. Į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymus studijuoti pateikė per 31 tūkstantis stojančiųjų. Iš jų daugiau kaip 23 tūkstančiai jau užpildė pagrindinio priėmimo pirmojo etapo prašymus ir pareiškė beveik 103 tūkstančius pageidavimų.

Kvietimo studijuoti paskelbimas LAMA BPO sistemoje ir e. paštais vyks liepos 26 dieną iki 12 valandos.

Studijų sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti Kauno kolegijoje vyks liepos 29–31 dienomis iki 17.00 valandos Kauno kolegijos Studijų centre (Pramonės pr. 22 A, Kaunas).

Likusių laisvų vietų paskelbimas ir pageidavimų prioritetų LAMA BPO sistemos prašymuose koregavimas prasidės rugpjūčio 1 dieną nuo 12.00 valandos.

Kilus klausimams, kreipkitės e. paštu priemimas@go.kauko.lt, telefonu 8 (37) 32 11 11.