Gruodžio 22 dieną startavo projekto „Priešakinėse linijose“, kitaip dar vadinamo karantino dienoraščiu, rubrika „Ką tu, kai svečiuose COVID–19?“, kurią savanoriškai kuria Kauno kolegijos Verslo fakulteto Taikomosios komunikacijos studentai.

Rubrika skirta atkreipti jaunimo dėmesį ir paskatinti į sparčiai besiplečiantį virusą žiūrėti atsakingiau. Joje atskleidžiamos jaunų žmonių, persirgusių koronavirusu, istorijos: saviizoliacijoje buvę jaunuoliai atvirai dalijasi savo mintimis ir patirtimis.

Viena iš kūrybinės grupės narių, studentė Samanta Dagytė pasakoja, kad pagrindinė iniciatyvos autorė – projekto „Priešakinėse linijose“ iniciatorė, komunikacijos kampanijos „Ugdanti komunikacija“ įkūrėja Karolina Barišauskienė. Rubrika remiasi idėja įrodyti, kad COVID-19 virusas pavojingas ir jaunimui.

Projekto metu Taikomosios komunikacijos studentai Daumantas Janecka, Austėja Vaičiulevičiūtė, Samanta Dagytė, Laura Marchetaitė ir Viktorija Ivanauskaitė kalbino 16-26 m. jaunuolius, kurie serga arba jau persirigo koronavirusu ir rašė straipsnius, pranešimus socialiniuose tinkluose.

Tinklalaidžių serijose jaunuoliai atskleidžia, kaip jautėsi susirgę bei kaip keitėsi jų požiūris susidūrus su liga iš arti. Nors daugeliui pašnekovų teko susidurti su lengvesne viruso forma, jie neslepia, kad COVID-19 – ne itin malonus iššūkis. Nepaisant to, kad saviizoliacijos patirtį palengvino artimųjų ir draugų palaikymas, pašnekovai akcentuoja, kad COVID–19 – ne juokai ir ragina išlikti sąmoningiems.

Nauja  tinklalaidžių serija „Ką tu, kai svečiuose COVID-19?“ – devynios tikros istorijos – devynios unikalios jaunų herojų, persirgusių COVID–19, patirtys.

Pirmoji istorija jau čia.

Rubrikos kūrėjai prašo likti namuose, saugoti save ir kitus!