Kovo–balandžio  mėnesiais Kauno kolegijoje organizuojamas renginių ciklas „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“. Kviečiame studentus, darbuotojus, lektorius ir miesto bendruomenę aktyviai dalyvauti atvirose paskaitose ir pasisemti žinių komunikacijos, rinkodaros, viešųjų ryšių ir verslo srityse. Paskaitos vyks nuo 15 valandos Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud., Pramonės pr. 22A).

Paskaitų datos, temos ir lektoriai:

Kovo 14 d. „Socialiniai tinklai – žiniasklaida ar pramoga?“

Lektorius – Saulius Tvirbutas, gydymo įstaigų komunikacijos specialistas, atsakingas už vidinę ir išorinę komunikaciją, turintis daugiau kaip 20 metų darbo patirtį žurnalistikos ir komunikacijos srityse.

Kovo 28 d. „Turinio rinkodara“

Lektorė – Agnė Andreikėnienė, naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ turinio ir reklamos projektų vadovė,  Lietuvos marketingo asociacijos ir Lietuvos Komunikacijos asociacijos narė, sukaupusi ilgesnę nei penkiolikos metų patirtį radijo ir medijų reklamos srityse.

Balandžio 4 d. „Kaip prisijaukinti TV kamerą?“

Lektorė – Karolina Barišauskienė, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos narė, ilgametė televizijos laidų redaktorė ir prodiuserė, daugiau nei septynerius metus prisijaukinti televizijos kameras padedanti ne tik laidų vedėjams, bet ir jų pašnekovams.

Balandžio 11 d. „Kaip organizacijoje pasirengti krizėms?“

Lektorė – Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Viešosios komunikacijos tarnybos vadovė, prieš tai dirbusi šios ligoninės atstove spaudai, konsultavusi verslo komunikacijos klausimais.

Balandžio 18 d. „Asmens įvaizdžio kūrimas“

Lektorė – Jorūnė Liutkienė, komunikacijos specialistė turinti dvylikos metų stažą šioje srityje, anksčiau ėjusi patarėjo ryšiams su visuomene ir Kėdainių mero atstovo spaudai pareigas, kūrusi „Daumantų“ prekės ženklo komunikaciją ir įmonės ryšius su visuomene, o savo karjerą pradėjo Kauno kolegijoje.

Balandžio 25 d. „Komunikacijos vadyba – sėkmingos organizacijos kūrimui“

Lektorė – Janina Sabaitė-Melnikovienė, Lietuvos komunikacijos asociacijos tarybos narė, įvairių verslo įmonių komunikacijos vadybos srityje sukaupusi daugiau nei penkiolikos metų patirtį, koordinuojanti AB „Achema“ komunikaciją, vedanti mokymus ir konsultuojanti verslo įmones ir viešojo sektoriaus organizacijas komunikacijos klausimais.

Dalyvavimas seminaruose nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti internete.

Renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“  organizatorius –  Lietuvos komunikacijos asociacija bei Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedra.