Kauno kolegijos Sporto centras kviečia susiburti nuotaikingoms treniruotėms sporto ir sveikatingumo šventėje „Sporto lavina“. Nemokamų treniruočių sesiją rugsėjo 23-ą dieną Kauno kolegijoje ves patyrę treneriai, pristatysiantys itin naudingas kūnui, savijautai ir nuotaikai grupines treniruotes.

10–15.30 valandomis kolegijos bendruomenė laukiama Kauno kolegijos stadione (Pramonės pr. 20, Kaune). Treniruotės ypač rekomenduotinos pradedantiesiems ar niekada nesportavusiems žmonėms, kurie nori išbandyti šį tą naujo.

Rytas prasidės apšilimo treniruote. Pratimai kūną paruoš intensyviai fizinei veiklai, sušildys raumenis ir apsaugos juos nuo traumų ar patempimų. Iš karto po to dalyvių lauks zumbos, paplūdimio tinklinio, salės futbolo ir jogos treniruotės, o po jų – apdovanojimai.

Sporto ir sveikatingumo šventė „Sporto lavina“ yra viena iš Švietimo, Mokslo ir Sporto Ministerijos patvirtinto projekto „Sportinis progresas“ veiklų. Šio projekto tikslas yra Lietuvos kolegijų studentų fizinio aktyvumo skatinimas per masinius sporto renginius.

„Dalyvaudamas projekte jaunimas ne tik tobulins savo kūną, gerins sveikatą, sieks asmeninių rezultatų, bet ir mokysis komandinio darbo. Aktyvi sportinė veikla lavina jėgą, greitumą, ištvermę, lankstumą, pusiausvyrą, vikrumą ir kitas fizines savybes. Taip pat sportuojantys studentai pasižymi aukštesne saviverte, labiau pasitiki savimi“, – apie projekto privalumus pasakoja Sporto centro vadovė Laura Mekšriūnienė ir priduria, kad šventėje dalyvaus ir Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių kolegijos.

Kauno kolegija, skirianti daug dėmesio fizinio aktyvumo populiarinimui ir visuomenės švietimui, visus skatina nepraleisti progos ir prisijungti prie linksmų ir sveikatai naudingų treniruočių.

Stiprinkime kūną ir imunitetą kartu!

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.