Pradedamas Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedros bei Lietuvos komunikacijos asociacijos organizuojamas renginių ciklas „Šiuolaikinės komunikacijos  tendencijos 2018“. Kviečiame Kauno kolegijos ir miesto bendruomenę dalyvauti viešoje komunikacijos specialisto Sauliaus Tvirbuto paskaitoje „Socialiniai tinklai – žiniasklaida ar pramoga?“ Paskaita vyks jau šį trečiadienį, kovo 14 dieną, 15 valandą Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud., Pramonės pr. 22A).

Paskaitos metu komunikacijos specialistas dalinsis įžvalgomis, kokį poveikį socialinės medijos daro mūsų gyvensenai ir verslui, aptars jų galimybes formuojant įvaizdį ir pasidalins savo asmenine patirtimi, kaip socialiniuose tinkluose kurti vartotojui patrauklų turinį.

Saulius Tvirbutas –  komunikacijos ir žurnalistikos specialistas, šioje srityje turintis didesnę nei dvidešimties metų patirtį. Šiuo metu S. Tvirbutas dirba gydymo įstaigų komunikacijos srityje ir yra atsakingas už vidinę bei išorinę komunikaciją, o tame tarpe – ir socialinius tinklus. Specialistas administruoja ir redaguoja net kelias socialinių tinklų paskyras, bendradarbiauja su viešųjų ryšių agentūromis kurdamas jų turinį.

Dalyvavimas seminaruose nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti internete. Sekite naujienas apie kitus būsimus renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ seminarus.