Mokslo metams ir rudens sezonui įgavus pagreitį, Kauno kolegijos studentai kviečiami rūpintis savo sveikata ir fiziniu aktyvumu. Aukštojoje mokykloje kasdien vyksta įvairios sporto treniruotės, o studentų laisvalaikiui yra skirti net 2 sporto kompleksai ir sveikatingumo centrai, sporto salės. Jūsų dėmesiui, dalijamės sporto salių (Pramonės pr. 20 ir Pramonės pr. 22, Kaunas) užimtumo ir sporto treniruočių, kurias Kauno kolegijos bendruomenė kviečiama lankyti, tvarkaraščiais.

Cross Training treniruotės yra aukšto intensyvumo, orientuotos į visų kūno dalių funkcionalumo tobulinimą. Šios treniruotės skirtos gerinti raumenų balansą ir sąnarių stabilumą. Taip pat Kauno kolegijoje galima išmokti energetinių Tibeto pratimų ir jogos, kurie stiprina fizinę būklę, raumenų tonusą ir padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų, bei užsiimti kūno dizaino treniruotėmis, kurių didžioji dalis – jėgos pratimai, dailinantys kūno linijas, suteikiantys ištvermės ir gerinantys savijautą. Šio tipo treniruotės Kauno kolegijoje vyksta visomis savaitės dienomis, tad nurodytu laikų atvykę studentai kviečiami prisijungti.

Taip pat susirinkus 5 ir daugiau asmenų grupei, vyks Cross Training treniruotės trečiadieniais ir ketvirtadieniais 16 valandą. Spauskite nuorodą ir registruokitės!

Studentams suteikiama galimybė atvykti į individualias treniruotes ir sportuoti sporto salėse, naudojantis jose esančiu sporto inventoriumi. Sporto salių (Pramonės pr. 20 ir Pramonės pr. 22) užimtumo tvarkaraštį rasite žemiau: