Balandžio 22 d. 10 val. kviečiame į Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto organizuojamą XVIII tarptautinę mokslinę studentų konferenciją „Idėjų forumas 2021“, kuri nuotoliniu būdu vyks „Zoom“ platformoje.

Šių metų konferencijos programoje pranešimą „Verslumas ir kūrybiškumas: „Vinted“ sėkmės istorija“ skaitys „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė, fotomenininkė, dizainerė, filosofė iš Vokietijos Jurga Graf pristatys pranešimą intriguojančiu pavadinimu „Specializacija skirta vabzdžiams“, dr. Elena Trepulė, VDU Švietimo akademijos docentė, skaitys pranešimą „Emocinis intelektas – trūkstama grandis, vedanti į sėkmę“, o „Hewlett-Packard Enterprise“ vyresnysis CERTA vidaus partnerių verslo vadybininkas iš Turkijos Arman Orman dalysis studijų užsienyje patirtimi ir pristatys pranešimą „Tarptautinis studentas“ nuo 2007 metų, pradėjau Kauno kolegijoje“.

Tačiau tai ne viskas, kas laukia tarptautinės konferencijos dalyvių. Jie bus kviečiami net į dešimtį sekcijų, kuriose bus skaitomi pranešimai kalbų ir vertimo, ikimokyklinio amžiaus vaikų socialinio emocinio intelekto ugdymo, dizaino ir jo tyrimų, medicinos technologijų ir verslo bei kitomis įdomiomis, aktualiomis temomis. Taip pat konferencijos metu dalyviai galės apsilankyti grupinių ir personalinių studentų parodų atidarymuose.

Konferencijos programą rasite čia. Programoje, paspaudus ant virtualaus kambario, plenarinio posėdžio ir kiekvienos sekcijos pavadinimo, yra matoma aktyvi, prisijungimo prie kambario, plenarinio posėdžio, sekcijos nuoroda bei pranešimai, jų santraukos.