Spalio 12 dieną Kauno kolegijoje nuotoliniu būdu vyks septintoji ir jau tradicine tapusi tarptautinė konferencija „Inovatyvios (eko)technologijos, verslumas ir regionų plėtra“ (angl. Innovative (Eco)Technology, Entrepreneurship and Regional Development, IECOTERD). Renginio pranešėjai – mokslininkai ir savo sričių profesionalai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Sakartvelo, Belgijos, Ispanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Mokslinės-praktinės konferencijos tikslas – skatinti mokslinę diskusiją apie technologines ir ekologines naujoves, pastarųjų pritaikomumą versle, siekiant ekonomikos augimo ir socialinių pokyčių regionuose.

Renginio plenarinėje sesijoje – keturi pranešimai. Pirmąjį pranešimą apie inovacijų kūrimą pristatys inžinierius, gamybos inovacijų kūrėjas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos tarptautinis inovacijų ekspertas, Gamybos inovacijų slėnio direktorius Gintaras Vilda. Pranešimą apie žiedinės ekonomikos ir pramonės junginio įtaką tvariam vystymuisi skaitys Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos instituto direktorė prof. dr. Žaneta Stasiškienė. Konferencijos plenarinėje sesijoje dirbtinio intelekto ir išmaniųjų miestų tema kalbės verslininkas, tyrėjas, kviestinis dėstytojas užsienio šalyse Aleksandro Montanha. Paskutinįjį pranešimą apie tvarias inovacijas pasaulinėje oro linijų pramonėje skaitys geografijos ir verslo profesorius iš Šiaurės Karolinos universiteto Grinsbore (JAV), „Coleman Foundation“ narys, daugiau nei 80 mokslinių publikacijų, aptinkamų „New York Times“, „Wall Street Journal“ leidiniuose, rengėjas prof. dr. Keith G. Debbage.

Konferencijoje vyks šešios pranešimų sesijos, kurių metu savo sričių specialistai dalysis žiniomis apie informacinių technologijų panaudojimą versle, turizme ir švietime, agroinovacijas ir kraštovaizdžio problemas, maisto technologijas, IT sprendimus tvariam vystymuisi, medžiagų inžineriją ir kt.

Norinčius dalyvauti IECOTERD konferencijoje kviečiame registruotis.

Dalyvio mokestis – 40 eur.

Kauno kolegijos rekvizitai:

Įstaiga  KAUNO KOLEGIJA
Įstaigos kodas 111965284
Bankas „Swedbank“, AB
Sąskaitos Nr.  LT28 7300 0100 0222 9776
Už ką mokama „Už dalyvavimą IECOTERD konferencijoje“

Kviečiame susipažinti su išsamia konferencijos programa:

Daugiau informacijos galima rasti konferencijos interneto svetainėje arba susisiekus el. p. adresu iecoterd.conference@go.kauko.lt.