Galvoji apie ateitį ir asmeninį tobulėjimą? Pasiilgai kelionių ir naujų pažinčių? „Erasmus+“ gali būti tavo nauja kryptimi!

Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius informuoja, kad jau paskelbta studentų, norinčių studijuoti 2022–2023 m. m. rudens semestre ir / ar atlikti praktiką užsienio įmonėje 2021–2022 m. m. pavasario semestre, atranka.

Studentai, norintys dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje kviečiami registruotis „Moodle“ sistemoje iki kovo 10 dienos.

Registracijos anketas rasite čia:

Dėl priėmimo sąlygų užsienio institucijose studentų prašome kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose šiaurės šalių institucijose studentų nominacijos baigiasi anksčiau nei kolegijoje baigiama studentų registracija stipendijos paskyrimui. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į savo fakulteto koordinatorius.

Gera žinia, jog nuo 2022 –2023 m. m. didėja „Erasmus+“ stipendijos, taip pat yra skiriamas papildomas Kauno kolegijos finansavimas.

Dėl susidariusios COVID-19 situacijos, atvykus į kitą šalį gali reikėti saviizoliuotis, tačiau atkreipiame dėmesį, kad stipendija skiriama ir už šį periodą.

Daugiau informacijos rasite „Moodle“ klasėje „Erasmus+“ ir Kauno kolegijos interneto svetainėje.