Įpusėjus saulėtam rudeniui, spalio mėnesį, Kauno kolegijoje pradedamos organizuoti įvairios sporto treniruotės, renginiai ir varžybos, renkamos naujos komandos.

Šiemet kolegijoje studentai gali pasirinkti ne vieną sporto šaką. Registruotis kviečiame į: krepšinį, tinklinį, futbolą, stalo tenisą, lengvąją atletiką, svarmenų kilnojimą, krepšinio palaikymo šokėjų komandą ir šiuolaikinius šokius, jogą, kūno dizainą, Ball training*, intervalines treniruotes, Cross training** ar individualias treniruotes su treneriu.

Studentų fizinio aktyvumo veiklai kolegijoje yra skirtos dvi sporto salės, aktyvaus judesio studija, kūno dizaino studija ir sporto stadionas. Dėstytojai kartu su studentais kasmet organizuoja įvairias sporto varžybas ir renginius. Kauno kolegijos sportininkai pasiekimais džiaugiasi dalyvaudami tarptautinėse varžybose ir turnyruose bei reprezentuodami kolegiją sportiniais laimėjimais Lietuvoje ir užsienyje.

Nepraleiskite progos prisijungti prie linksmų ir sveikatai naudingų treniruočių!

*Ball training – treniruotė, kurios metu dirbama intervalais, atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms naudojant didelius ir mažus kamuolius. Treniruotė skirta stiprinti raumenis, ištvermei ugdyti, kūno lankstumui ir pusiausvyrai gerinti.

**Crosstraining – pakankamai intensyvi jėgos treniruotė, puikiai tinkanti įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams. Jos metu lavinamos kūno fizinės savybės, formuojamas sportiškas ir stangrus kūnas. Funkcinės treniruotės išskirtinumas – atliekami kompleksiniai pratimai, kurie vienu metu apkrauna daug raumenų grupių.